Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtál pizsamának...

Meddig használtál pizsamának rugdalózót?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tavaly télen és tavasszal még azt használtunk, akkor volt 8-9-10 hónapos a fiam, utána ugye jött a nyár, ősszel (ekkor már kb. 16 hónapos volt) már rendes pizsamát adtam rá, azóta is pizsamában és hálózsákban alszik.
2014. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az én lányomon soha nem volt rugdalózó, még születésekor sem, tavaly még simán elvolt nadrág+body+hálózsákban. Idén már nem volt hajlandó felvenni hálózsákot, meg fura is volt benne, ezért ilyen lábfej nélküli kezeslábasban alszik ( [link]



Plusz zokni. :)


Most 22 hónapos.

2014. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 éves koráig, aztán pizsama+ hálózsák, most 4 éves, most is hálózsákban alszik.
2014. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom most lesz 2 éves, és többnyire rugiban alszik, ahogy ő hívja, baba pizsi. Ha nem rugiban alszik, akkor pizsomában.
2014. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb. 2 éves korukig.
2014. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 gabszem ***** válasza:
hát kb 1-1,5 éves koráig, utána már nem kaptam neki méretet mert nagyon hosszú baba volt és husi is :) utána body-t adtam rá és rá pizsit meg zoknit.
2014. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lányom 5 éves, még mindig rugiban és hálózsákban alszik. Praktikus, mert nincs ki a dereka, nem takarózik ki, nagyon szereti.

Tescoban nagyon jókat kapni, 7 éves korig vannak.

Mindjuk már egy 134-es hálózsák 12.000ft volt.

2014. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
kb 1,5 éves koráig,utána hosszúujjú body+pizsama nadrág volt a pizsama aztán még nem volt 2,5 már estére se volt pelus ezért rá tértünk a sima pizsir
2014. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem rugiban alszik még,16hónapos.Bár lassan kinövi őket,mert ezt a 92-est is már csak tescoba találtam,máshol nincsen ekkora.Addig alszik ilyenben,amig meg nem tanulja,hogy ne vegye le a zokniját,vagy amig nem takarózik be ha fázik.
2014. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2 éves koráig. azóta a hálozsákot sem lehet ráadni.
2014. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!