Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjünk elindulni egy 5...

Merjünk elindulni egy 5 hónapos babával 400 km-es vonat útra? Már voltunk 1x és a nagyszülökhöz mennénk karácsonyra. Oda csak 400 km. Félek elkap vmit.

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem való egy akkora gyereknek. Sőt, egy nagyobb nak sem. Az enyém 1,5 éves de nem bírna ki ennyit a vonaton. Ilyenkor a gyerekhez kell alkalmazkodni a családnak.
2009. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mernék. Számomra a karácsony a szeretet, az érzelmi feltöltődés és egyfajta lelki nyugalom, boldogság. Ezt párszor én is végigcsináltam úgy, hogy picivel utaztunk a családhoz. Hát, jó volt látni őket, velük lenni, viszont e mellett csak rohanás, és idegeskedés volt az egész ünnep.

Mi nem megyünk a picivel, e miatt sem, és nehogy beteg legyen.

2009. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer vonatoztunk 7 hónapos gyerekkel másfél órát. Ebből egy órát végigordított a vonaton. Mondanom sem kell, tele volt a vonat utasokkal. Irtó ciki volt, majd elsüllyedtem, de sehogy sem tudtam megnyugtatni, ráadásul én is ideges voltam a ránk szegeződő gyilkos pillnatásoktól... Hát ez van. Én biztos nem vonatoznék, főleg nem ennyit. Autóval talán bepróbálkoznék, ott azért mégis más.
2009. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Már 1x végig csináltuk és nem volt gond birta az utat és nem volt 3 hónapos a kislány.Megtudom nyugtatni de amugy is hála az égnek nyugodt baba.majd nem másfél héttel karácsony elött mennénk.és ma beoltattam magam mire megyünk védettek leszünk.Azért megkérdezem a doktornöt h mizujs.Mindenképpen megyünk mert kitörne a 3.világháború a családban ha azt mondanám h sztorno.Amikor elöször mentünk nagyon féltem napirend meg ilyenek de amikor láttam h semmi gond nagyon örültem.Most csak és kizárolag az influenzától félek.Köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 7. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!