Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyatej mellett mikor...

Az anyatej mellett mikor adtatok először mást inni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Az a dilemmám, hogy ha elmegyünk valahova, nem minden esetben tudok szoptatni, de itthon igény szerint teszem, így ha út közben szeretne a kislányom (1 hónapos múlt) enni/inni és én nem tudok neki adni, akkor nagy ordítás a vége. A védőnő szerint teát adhatok neki, de a gyermekorvos nem pártolja.
2013. márc. 5. 18:11
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
5,5 hónaposan adtam neki más innivalót.
2013. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasfájás miatt már két hetesen is adtam kamilla, vagy köményes teát, úgyhogy adhatsz te is gondolom.
2013. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hetesen nagyon meleg volt,amúgy sem értek egyet azzal,hogy nem kap vizet vagy ízesítetlen puffadás elleni baba teát azért mert anyatejes
2013. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most 1 éves a babám és folyadéknak csak anyatejet fogyaszt.Amúgy már mindent eszik.Én 5 hónapos kórtól kezdtem a hozzátáplálást.Igény szerint szoptattam de mindig megtaláltam annak a módját,hogy hol hogyan tudom megszoptatni,hogy ne lássák.Amúgy vizet vagy teát illetve gyümölcslevet nem azért nem iszik mert nem kínálom ,hanem mert kiköpi.Rajtad múlik,ha sokáig akarsz szoptatni akkor egyenlőre csak anyatejjel tápláld.
2013. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, hogy anyatejen kívül hajlandó legyen a baba mást is meginni, mert mi van, ha valamiért nem tudod szoptatni (pl. egy betegség). Túlzásba persze nem kell esni, elsődleges az anyatej, csak nem árt, ha ismer mást is. A lányom most 5 és fél hónapos, mostanában szokott teát és vizet kapni minden nap. Régebben, amikor kisebb volt, amikor mentünk vásárolni, vittem cumisüvegben édeskömény teát és ha elkezdett nyűglődni (mert pl. melege volt a boltban, hiába bontottam ki amennyire tudtam), akkor adtam neki pár kortyot. Persze siettünk a vásárlással, hogy hazaérjünk időben, hogy szoptathassam. Én nem voltam soha az a típus, aki egy bolt közepén/bolt pelenkázóhelyiségében áll neki szoptatni.
2013. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget! :) ...nálam is van egy cumisüvegnyi tea, de nem kellett még használni! :)
2013. márc. 6. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!