Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az az itatópohár, ami...

Melyik az az itatópohár, ami nem penészesedik be és jól tisztántartható?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam, pohárból nem tud inni. Folyton leönti magát, félrenyel stb. Itatópoharat szeretnék venni neki, de a nagyfiamnál kettővel is úgy jártunk, hogy 3 hét használat után egy-két rejtett zugban penészedni kezdett, és rémálom volt a tisztántartásuk.
2014. febr. 5. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Èn ezert csak is vizet teszek ezekbe a szilikonos dolgokba.

A kicsi 1,5 eves és végre tud mar kulacsbol inni, és nem önti ki, igy attertünk kulacsra.

2014. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a sportkupakos ásványvizes flakonokat? Az én 14 hónapos kislányom nagyon szépen iszik ezekből (pl. Jana baby 2,5 dl-es víz). Jobb, mint az itatópohár, könnyen tisztán tartható.
2014. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi kb. 1 hónapja használunk tommee tippee explora itatópoharat,eddig nincs gond vele,könnyű tisztán tartani és NEM CSÖPÖG! A cumisüvegből is kilocsolta a vizet mindig,pohárból egész szépen iszik,de nincs hozzászokva,hogy nem lóbáljuk csak úgy mindenfele,ezért még kell az itató.
2014. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csepegés mentes itatópoharat vettem sokáig,de mindegyik bepenészedett sajnos,szerintem nincs olyan fajta,ami egy idő után ne penészedbe be,hiszen folyamatosan éri a nedvesség. Én már meguntam ,hogy a penész miatt újat kellett venni sokszor,ezért rászoktattam a pohárra,szépen iszik már belőle. 21 hós.
2014. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi aventet használunk, nálunk bevált. Csak vízzel használjuk, gyümölcslevet pohárból kapja
2014. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk nüby van dm-es.és megvan 1,5 éve de nem penészesedett be sehol,nem csöpög én szeretem.
2014. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
MAM itatópohár, de csak vízzel, mást nem is fogad el, illetve 16 hónapos korától a rizstejet kis bögréből issza, máshoz meg nem kell.
2014. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!