Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá 11 hónaposoma...

Hogyan vegyem rá 11 hónaposomat, h igyon a csőrös poharából?

Figyelt kérdés
Eddig cumisüvegből itta a vizet, de most már szeretném azt elhagyni. Vettem egy dr brown's-os itató poharat, de rá se nézett. Pedig mutattam is, h hogyan kell, de nem érdekli. Ti hogy csináltátok?

2013. nov. 1. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy nem kell rávenni. A fiam is kapott ennyi idősen csőrös poharat, nem érdekelte. Próbálgattuk sokszor, de nem kellett neki. Másfél évesen újra próbáltuk, akkor egyből megitta a vizet belőle :)
2013. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak másfél évesen volt hajlandó inni belőle.
2013. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És addig miből ittak?

Az igazság az, h most már mutogat a cumisüvegre, ha szomjas és próbál belőle egyedül inni, de nem tartja magasra. Gondoltam az itatópohárral könnyebb lesz, de rá se hederített. :(

2013. nov. 1. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek sem kellett.Én rendes pohárból itattam,és nagyoon hamar megtanult szépen pohárból inni.Sosem volt így szükség csőrös pohárra,ha mentünk valahová mindig vittem poharat,vagy később már ivott a "szipókás" üvegekből,mint kubu stb. Szerintem ne erőltesd.
2013. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan soha nem kapott cumisüveget, vagy pohárból ivott, vagy újszülött itató pohárból, vagy kiskanállal. Szerintem sem kell erőltetni, hogy akkor most nincs cumisüveg és kész, előbb utóbb érdeklődni fog a csőrös pohár iránt. Amiket megpróbálhatsz, egyrészt mutasd meg neki, hogy jobban meg kell dönteni, esetleg jobban megtudná dönteni ha két füles cumisüvege lenne, vehetsz újszülött itató poharat, letekerheted a cumisüveg tetejét és próbáljon belőle úgy inni, elveheted egyik napról a másikra a cumisüveget és vissza sem adod (nem javaslom), sima műanyag vagy sima üveg pohárból is ihat.
2013. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pohár, szívószál, és a különböző szájú gyerekitalos flakonok. Ennyi idősen már mindből tudnak inni. Próbálkozhatsz bármivel. Lehet, hogy a csőröset soha nem fogja szimpinek találni, ki tudja?
2013. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi már korábban kezdtük. Kb 7 hónapos korában vettem a poharat akkor nem ivott még belőle, de minden évesnél megkínáltam vízzel, először még én fogtam a poharat de aztán automatikusan nyúlt már érte. Légy türelmes, kínálgasd hagyd a szeme előtt, mutasd meg neki párszor utána rá fog szokni
2013. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!