Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felebresszem a 3 napos lanyom...

Felebresszem a 3 napos lanyom vagy sem?

Figyelt kérdés

Tegnap du negyed7-fel7-tol fel 8-ig szopizott. Elotejem rendesen van, szerencsere beindult. Magatol hagyta abba a szopast. Itana elvittek furdeni, majd 10-kor kaptam vissza, de mar melyen aludt. Nem ebredt fel semmire.

Most hajnali 1 es meg alszik. Nem mutatja jelet az ehsegnek.

Tanacstalan vagyok, hogy felkeltsem-e, mivel, napkozben azzal jonnek a csecsemosok, hogy oruljek, ha nem alszik, mert akkor este fog. Teny, hogy napkozben egy orat is elnezelodik a kezemben, ha ugy adodik.

Plusz nekem azt "tanitottak", hogy ne keltegessem, majd ebred, ha ehes lesz.


Viszont 3 napos. Nem sok alvas ez neki?

Nem sarga, nem aluszekony. Teljesen jol fejlodo csecsemo.


2014. febr. 6. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad csak hagy aludjon. Ha nem sargult be, akkor majd a pocija ebreszti ha ehes.
2014. febr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem tudom, de Nekem a kórházban is, és a védőnő is azt mondta, 4 hetes koráig, 4-max 5 óránál tobbet nem aludhat egyhuzamban, ilyenkor ébresszem fel.. Szerencsére 3-4 óránként magától kelt. :)
2014. febr. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2:30-kor felebredt magatol. Evett rendesen es most ujra alszik.
2014. febr. 6. 04:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se ébreszd fel. Már csak azért sem, mert vagy beetették fürdetés után a csecsemősök, vagy maga az előtejed is annyira tápláló, hogy elég volt neki. Az hogy nappal sokat van fenn, és éjszaka akár 5 órát is alszik... majd rájössz milyen áldás. Ha éhes lesz és tényleg nem sárgul be, és időben hazamehettek a kórházból, akkor ezeknek a dolgoknak csak örülj. Gratulálok a bébihez... nőljön nagyra erőben egészségben, apa-anya örömére.
2014. febr. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Ez hulyeseg h nem aludhat annyit egyhuzamban. Ha ehes kelni fog ugy is. Annyira picik meg ilyenkor es kimerultek a szulesben ok is h kell a pihenes.

Es mint irod is magatol felkelt. A furdetes utan amugy is nekem mikor visszahoztak meg a tobbieknek is mindig olyan beajultak voltak a kicsik h alig aakrtak felkelni. Lemeritette oket a furdes. Es ezt mondtak is a csecsemosok h teljesen normalis.

2014. febr. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!