Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visztek karácsonyra valamit a...

Visztek karácsonyra valamit a védőnőnek és a háziorvosnak?

Figyelt kérdés

Mi dec. 22-én megyünk a 6 hónapos státusz vizsgálatra, ti, hogy csináljátok?

Egyébként még sosem volt beteg, a védőnő is csak akkor lát minket, ha mi megyünk hozzá, kb. 2-szer volt nálunk, még az elején, de általában 2 hetente kérdésem van, akkor felhívom.


2009. dec. 7. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit.Ez a dolguk.Bár egy kis jelképes csomagnak biztos örülnének,de én nem viszek nekik semmit.
2009. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te kapsz valamit azért mert a munkádat végzed?
2009. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy viszek! A védőnő 1 nagy nulla, a gyerekorvos meg 2 hetente itt van mert elég beteges a kisfiam, minden alkalommal kap 3000 Ft-ot. Szerintem nem kell még karácsonyra ajándékot venni neki. Kap szerintem így is eleget zsebbe egész évben!
2009. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit! Szerintem nem is kéne rászoktatni őket! A védőnőt nem látom sűrűn a doktor meg akkor látja a gyereket mikor oltásra viszem!
2009. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. nem is érdemli meg egyik sem.
2009. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mindkettő nagyon jó ember és szakember, de ilyen alapon majd 300 embernek vihetnék a környezetemben ajándékot. Ha úgy érzed mégis, hogy adnál valami, készíts a gyereked fotójával karácsonyi üdvözlőlapot és azt add oda, megköszönve az ezévi munkáját.
2009. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem viszek, bár nincs semmi bajom egyikkel sem, de nem vagyunk közvetlen, úgymond baráti viszonyba, csak a kötelező mondatok. Ilyen alapon végülis a szomszédnak is vihetnék csomagot. Ezt Te döntsd el, milyen a viszonyotok. Ha közelebbi és sokszor kérsz tanácsot, akkor vihetsz valami apróságot.
2009. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!