Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós babának mennyi banánt...

6hós babának mennyi banánt lehet adni?

Figyelt kérdés

A babám 6 hós, már evett banánt. Hány darabot ehet egyszerre? Gondolom a kettő már sok, fájni fog a hasa tőle. Vagy mehet kettő esetleg másfél? És hány naponta lehet adni banánt hogy ne legyen hasfájás a vége?


Köszönöm.


2014. febr. 6. 15:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

hozzátáplálási táblázat szint még egyáltalán nem ehetne banánt.


Szerintem egy ilyen pici babának max egy felet, ha már muszáj ennie...

2014. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Hány db ????? EZT komolyan kérdezted egy 6 hónaposnak?
2014. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

En ilyenkor fel banant kevertem mas gyumolcshoz pl barack, alma nem magaban adtam mert kemenyet es nehezen kakal tole ilyenkor. Minden masnap es harmadnap adtam neki belole. Igy nem fogta meg es mai napig szereti nagyon. Siman megeszik 1-2 banant, 1 eves. :-)

Par karikat te is turmixolj mas gyumolcsbe neki. Par naponta adj belole, es ha jol birja a pocakja akkor ahogy no adhatsz tobbet. :-)

2014. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Egynél többet ne adj neki egyszerre. Ha fáj a hasa tőle, azt úgy is észreveszed. Ha nem fáj, akkor adhatsz naponta.
2014. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
1es vagyok. Mi is a probléma a válaszommal? Kérdező: az, hogy te ostoba vagy, és a kezdeteknél már darabszámra tömöd a kisbabádba a banánt, az nem annak a hibája, aki tudja, hogy ez nem jó!
2014. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
2-es vagyok, egyetértek az 1-essel!
2014. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Valóban nem kaphatna még, de ha adsz neki akkor 1 is túl sok, nemhogy több. 1 banán köztes étkezésre felnőtt adag. Az nem normális, ha egy 1 éves 2 banánt megeszik tízóraira, vagy uzsonnára. Nem véletlenül van annyi kövér gyerek.
2014. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem tudom.Az én babám most múlt 1 éves,és napi 1 banánt eszik meg.

6 hónaposan még talán fél banánt adnék neki,ha ennyire akarod.Amugy 7 hónapos kortól ehet banánt,ugyhogy annyira nem sietted el!

2014. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Ugy csinaltok 1-2 valaszolo mntha csak titeket pontoztak volna le. Arrol meg ne is beszeljek h mennyi ertelem szorult beletek h le ostobaztok kapasbol mast! Honnan veszitek h o pontozott le? De gondolom ti bosszubol aki adott is ertelmes emberi hangon tanacsot nekimentek! Szanalmas tenyleg mar ez az oldal. Foleg az ilyen nagykepu, szuperanyuk miatt akik konyvekbol, tablazatbol elnek olyan merevek! De nektek ettol biztos sokkal szebb a napotok es csak itt tudjatok a "kedvessegeteket" kielni mert mashol kuss van. :-)
2014. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Drágám, biztos, hogy a kérdező pontozott le minket, mivel kb mindenki más ugyanazt irta, mint mi. És aki a 6 hós babájának darabszámra nyomatja a banánt, az igenis ostoba! Én a 3. babámat várom, nem könyvből nevelek, de annyi eszem van, hogy a hozzátáplálás kezdetén nem adok olyat, ami káliummal teli van, ergó székrekedést okoz....nem hiszem, h nekem kellene kevesebbet olvasnom, talán épp neked többet, nemde?!
2014. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!