Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós babának mennyi banánt...

6hós babának mennyi banánt lehet adni?

Figyelt kérdés

A babám 6 hós, már evett banánt. Hány darabot ehet egyszerre? Gondolom a kettő már sok, fájni fog a hasa tőle. Vagy mehet kettő esetleg másfél? És hány naponta lehet adni banánt hogy ne legyen hasfájás a vége?


Köszönöm.


2014. febr. 6. 15:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem erzem a viszonyunkat olyan melynek h dragamnak hivhass, nem emlekszem h oriztunk volna egyutt libat! :-)

Tudod nekem is van gyerekem es tapasztalatbol irtam neki h kevesebbet adjon mas rostosabb gyumolcshoz keverve. De latom neked csak fekete es feher vegletek vannak. De semmi gaz szupermami vagy elj boldogan vele. De legalabb itt csak te sullyedsz arra szintre h mast ostobanak nevezz amihez gratulalni tudok egy harom gyermekes anyukakent. Gondolom aki nem ert vmihez nem segiteni jell hanem "kedves" jelzokkel ellatni, a gyerekeidnek is ezt tanitod majd? Mert lehet tankonyv szerint esznek majd csak neveletetesbol a letminimumot kapja amilyen stilust itt produkalsz.

Csakh tisztaban legyel vele mas is olvassa ezeket a kerdeseket es mivel mindenki le van pontozva meg az is aki normalisat irt meg az okyan is mint te, szoval h megertsd te is lassan irom h jarnak okyanok is akik csak elolvassak ertekelnek es mennek tovabb. :-)

2014. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Biztos..ne haragudj, de ez tök értelmetlen, legalább írásjeleket használj, ha gépelni nem is tudsz rendesen... De biztos szuprmama vagy mi vagyok, csak mert NORMÁLISAN válaszoltam elsőként, és 0ra lettem pontozva...mi is ez, ha nem ostobaság?
2014. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

Na most jutottal el arra szintre h mar szanalmas vagy. :-). Csak nevetni tudok rajtad. Bocs nincs magyar billentyuzetem ezert irok ekezet nelkul ha annyira erdekel a dolog. :-)

Nem erzed mar ugy h total csak magadat jaratod le? Masba nincs belekotni. Otthon nincs szavad azert eled itt ki magad?

Nem olvasom sehol h en tokeletesnek allitottam volna be magamat, mert te vagy aki dobalozik a sertegeto szavaival. Ertelmesen semmire nem tudsz valaszolni csak hoborgsz, mast sertegetsz es jatszod aki mindenhez ert mert van 3 gyereke. Embersegbol meg bukasra all. De legyen ez a legnagyobb elmeny a napodban h beszolhattal masnak. :-) Tovabi szep napot. :-)

2014. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%

2 gyerekem van,a harmadikat várom, ha nem tudnál olvasni sem..

JKa és nem írtam, hogy az ékezeteiddel van baj, nem vagyok hülye, gondoltam, hogy nem magyar a billentyűd, vagy ilyesmi, és ÍRÁSJELEKRŐL beszéltem (. , : ? ! ) De persze, biztos lejáratom magam azzal, hgoy nem értem, mit akarsz mondani....pff. Ja és igen, nekem itthon kuss van, és a Te kedvedért élem itt ki magam, hogy legyen min élvezkedned. (nem kell megköszönnöd..)

2014. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

Akkor hany gyereked van? 3 nem? Vagy azt majd orokbe adod? :-) te dolgod.

Konnyu mondogatni h nem erted, mert nem akarod. De nem baj hoborgj. Kepes vagy haborut inditani azert mert vki 7 helyett 6 hosan adott banant igaz nem jo mennyisegben de ezt kulturaltan meg lehet fogalmazni. Lehet nekem hianyzik vmilyen irasjel ami neked pont most zavaro mert masba nem tudsz belekotni, de te mar tenyleg sulyos feltunesi viszketegseben szenvedsz.

Szerinted te vagy az egyetlen olyan ember it akit nullara pontoznak vmi miatt? Te meg nezed ezt? Akkor hamar idegbeteg leszel ha kepes vagy ezen felhuzni magad. Es hidd el jobban minosit teged ha masokat szidsz, mintha legyintenel ra egyet. De te tudod a te dolgod.

2014. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
van szívonal... örökbe adom.... hm.. de tudod mit? Teljesen igazad van, a hülye emberekre csak legyinteni kell, szóval most azt teszem, remélem el tudod képzelni...
2014. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam senkit se le, se fel, most jöttem haza, és csak most olvastam a válaszokat. A védőnőm mondta hogy adhatok már neki, ezért adtam neki már egyszer. De nem több darabot egyszerre, csak érdeklődtem, hogy kb mégis mennyit merhetek adni neki, és más gyümölcshöz fogok felet keverni. Köszönöm a válaszokat, főleg annak aki értelmesen válaszolt, és nem rögtön a másik nyakának esett és ostobázott, stb. Biztosan kicsit frusztrált az illető...


Az tetszett, hogy itt éli ki magát, mert máshol kuss van.

Na további szép napot mindenkinek. Sziasztok.

2014. febr. 6. 16:58
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
hahaha... én már 5 hónaposan adtam neki a banánt!!!! vagy itthon töröm, paszírozom le, vagy bébi kaját veszek amit 4 hónapostól lehet enni és már abban is van banán!!!!
2014. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%

ÖÖÖ nem, nem a kérdező pontozott le, hanem én. :D


Babám 6 hónapig kizárólag anyatejes volt és mi banánnal kezdjük a hozzátáplálást. Ebben az országban, ahol én élek, ez a szokás. Te ostoba!


Ne adj neki 1nél több banánt, fájhat a hasa. De minden nap mehet neki. Figyelgesd. Talán meg bírja enni a kettőt is naponta, de helyette én mást adnék, mármint a második banán helyett. Így változatosabban enne.

2014. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
36%
Én nem kapásból banánnal kezdtem hanem inkább olyan bébi ételekkel amibe van banán, ennyi idősen még nem szabadna banánt ennie, főleg nem darabszámra!
2014. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!