Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted baj, ha a babám...

Szerinted baj, ha a babám arcát törlőkendővel törlöm?

Figyelt kérdés
1hónapos a kisfiam és a száját,orrát,arcát,néha a szemét (ha nem kammillázom) is törlőkendővel törlöm,ettől lehetnek kiütései v a bőrének vmi baja?
2009. dec. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a szemét nem, de ha eszik utána azzal törlöm meg. 6 hónapos
2009. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vizes ruha vagy textilpelenka jobb lenne erre a célra...mindig előszzör azt gondold meg, hogy te örülnél-e neki, ha egy illatosított, műanyagízű valamivel törölgetnék az arcodat?:)
2009. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem törölném vele. Egyszer a sajátomat töröltem meg így, és tiszta keserű volt a szám széle, az arcom meg olyan rossz érzés volt... Inkább nedves (vizes) textilpelussal töröld, attól biztos, hogy nem lesz diszkomfort érzése.
2009. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemét ne töröld vele, az arcát én is szoktam.Pl. a neogranormon törlőkendőre rá van írva, hogy egész testre jó.
2009. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!