Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik el az, hogy a...

Mikor múlik el az, hogy a kisbaba nagyon sűrűn csuklik? Az enyém egy hetes múlt és éjszaka is többször felébred, mert csuklik, és olyankor bukik is elég sokat. Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
érik az idegrendszere, kb. 4 hós korára ritkulni fog. A bukással vigyázni, mert éjszaka veszélyes lehet. Altasd hason.
2009. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nappal is bukogat?

Tedd az ágyát a fejrészénél egy kicsit magasabbra (pl.könyvekkel emeld meg)

Nem nagyon tudsz mit csinálni. Mindenesetre a gondos büfiztetés segíthet.

A reflux egyik jele is a sok csuklás,bukás,de ha az étvágyával nincs gond,akkor nem kell aggódni.

Idővel javul szegénykének,bár a csuklás minket anyukákat talán jobban zavar mint a bébiket...

2009. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg alaposabban büfiztetni, attól is lehet a csuklás, hogy tele van levegővel.Nálunk csak akkor múlt el, ha ivott egy kis tejet.Az, hogy bukik, sok babánál van, nálunk is rendszeres volt, mert még nem zár jól a gyomorszájuk.Ha nem hányás, akkor semmi probléma.Két hónapos volt, mire megszűnt a rengeteg bukás, csuklás még előfordul néha, ha marad bent levő.

3 hónapos kisfiú anyukája

2009. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16.13.-as vagyok.Most látom, hogy valaki azt javasolja, hogy altasd hason.Szerintem ne, mert megnöveli a bölcsőhalál kockázatát.Én eleinte az oldalára fektettem, és kitámasztottam.
2009. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért javasoltam, mert pont itt tanácsoltál ezen részben, hogy az éjjeli bukásokra a hason altatás a legjobb, mert ha fel is büfögi, akkor egyből kifolyik. Én is háton altatom egyébként, csak tippnek írtam...én kérek elnézést:)
2009. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!