Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kéthetes babát már felengednek...

Kéthetes babát már felengednek egy egyórás repülő útra?

Figyelt kérdés
Szabad, csak nem javasolt? Vagy ennyi idősen még nem lehet?
2014. febr. 8. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Én magam nem tenném picike ő még ahoz. Össze kellene szoknotok és csak utána vinném hosszú utakra
2014. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Egy 2 hetes babát eleve még emberek közé se nagyon ajánlott vinni, mivel annyira fejletlen az immunrendszere, hogy mindenféle fertőzést összeszedne, mert még nem tudna ellene védekezni.

És nem hiszem, hogy annak a 2 hetes babának eleve az utazással járó procedúra jót tenne. Még szinte most bújt ki, ez az egész neki nagyon sok lenne egyszerre.

És lehet még fel sem engednék a repülőre.

2014. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

United: 7 days

[link]

Delta: 8 days

[link]

Air Canada: 7 days

[link]

American Airlines: 2(!) , 5 days is recommended.

[link]

2014. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó, főleg neked! Sajnos muszáj lesz repülni, amint engedik.
2014. febr. 8. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Bocs az angol posztért de így volt összeszedve. Mint látod ez légitársaságonként változik de kéthetes babát felengednek általában. Azért ezt valóban csak nagy szükségben tenném -- a nagymamának megmutatni nem az. (akinek összeszedtem annak valóban szüksége volt rá, nem mindennapi sztori volt, de ne menjünk bele).
2014. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt be tudjátok szerezni az úti okmányokat neki?
2014. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hopsz nem láttam a válaszod, ha muszáj, muszáj. Sok sikert, leginkább végig fogja aludni, ha sír a füle miatt -- emeld fel az arcodhoz mert nem lát messzire és próbálj ásítani neki hátha lemásolja és akkor "kipattan" a füle. Az ásítós trükk nekem még idegen babáknak is be szokott jönni de ilyen picinek nem tudom.


Sok, sok sikert, türelmet.

2014. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk azt javasolták, hogy fel és leszállásnál itassuk, és akkor nem lesz gond a fülével.
2014. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem a nagyinak akarom megmutatni, bonyolult, ne menjünk bele, de muszáj

mindenkinek köszönöm a választ!

2014. febr. 8. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!