Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos fischer price...

Elektromos fischer price dzsungel hintával kapcsolatban kérdezném azoktól akiknek van ilyen: 9 vagy 12 kg-ig használható?

Figyelt kérdés
Webáruházból rendeltem meg a hintát, ahol 12 kg súlyhatár van feltüntetve, viszont ma meghozta a postás és a használati útmutató 9 kg súlyhatárt ír. Az én Babám 5 hónapos és 8 kg. Merjem benne hintáztatni vagy reklamáljak és cseréltessem vissza?
2009. dec. 7. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még most bele rakhatod nyugodtan,de én a helyedben reklamálnék,és kicseréltetném,mert ennyi pénzért nem sokáig tudjátok majd használni... Nekünk az Aqua-ás van, de olyan 6 hónapos koráig használtuk csak.
2009. dec. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok,csak még valami eszembe jutott.

Megnéztem,a miénk is 9kg-ig használható,de nem is ez a lényeg,mert 12kg-osan már úgyse tudnád bele ültetni.A nagyobbik lányom 2 évesen 12.5kg,aztán 1,5 éve nem használja... :) Ezeket inkább 1-2hónapos korban érdemes megvenni,akkor még kicsit tovább ki lehet használni,de amikor már kezdenek tanulgatni ücsörögni,akkor már ez a fajta hinta nem jön be nekik.A kisebbik lányom nekem is 5 hónapos de már most úgy fekszik benne,hogy állandóan a fejét emeli előre és próbálna felülni.Nála se használjuk már sokáig :) Szóval én azt tanácsolnám,hogy ez egy jó indok,hogy átvágtak a webáruházban és ki tudod cseréltetni olyanra amit tovább tud használni.

2009. dec. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. dec. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!