Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ölelt meg először a...

Mikor ölelt meg először a gyermeked kérés nélkül, csak úgy napközben, magától?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

14 hónapos, még nem csinálja.

Ha lent sétálunk és fáradt, akkor jön oda hozzám magától és öleli át a lábaimat, de ennek nincs köze a szeretet kinyilvánításához.

2014. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15- 16 hónapos kora körülre emlékszem, hogy rendszeresen csinálta, csak úgy odajött, ha főztem pl. Előtte is bújt, simogatott cicizés közben.
2014. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kb 13 hónapos volt. Odaszaladt hozzám és erősen átölelt. :)

Nagyon aranyos volt. Most 15 hónapos azóta kb 3x 4x csinálta de már puszit is egyre gyakrabban ad magától. Vagy a fejével a fejemhez bújik :)

2014. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 14 hónapos korától csinálja néha, amikor mellette ülök átkarolja a fejem és odanyomja az övét és cuki hangot ad hozzá! :) Imádom.
2014. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Viktoria1978 ***** válasza:
sziasztok! Az en kisfiam 1 eves lesz, napközben többször odabujik hozzam, atölel, probal puszit adni, de annak mindig harapas lesz az eredmenye vagy en leszek csurom nyal:)
2014. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Az én lányom 22 hónapos, rengetegszer jött már puszit adni meg simogatni, ölelgetni minket magától, de most azt mondta egy anyuka a játszóházban, amikor megölelt a lányom, hogy ez ilyenkor még nem tudatos, csak kérésre csinálják. Meglepődtem.
2014. febr. 11. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta kb,jó erősen megszorít és puszit ad:)
2014. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Viktoria1978 ***** válasza:
Szerintem az öleles, pusziadas a szeretet kinyilvanitasa es a kicsi tudatosan csinalja. Az odabujast ösztönösen csinalja, odabujik a mamahoz, aki biztonsagot, szeretetet ad.
2014. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!