Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy kérés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy kérés egy férjhez, hogy csörögjön napközben vagy írjon egy sms-t, ha nem ér haza szokott időben?

Figyelt kérdés
Mielőtt még valaki közölné, hogy biztos megcsal/szeretője van, annak üzenem, hogy neem.. nincs neki!
2013. jan. 30. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Miért akarsz kierőszakolni valakiből olyat, ami nem önmaga akaratából jön?
2013. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
nem nagy kérés, de én sem teszem meg - pedig igénye lenne rá a páromnak - mert mindig úgy vagyok, hogy "úgyis mindjárt hazaérek" aztán mégsem ... ha meg hirtelen elkezdeném ezt na, akkor lennék gyanús, hogy mitől ez a változás
2013. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
nem én voltam a 2-es férje! :))
2013. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Csak azért, mert a gyerekért el kell menni a bölcsődébe. És minden 2. héten úgy dolgozom, hogy ő a soros. Persze, megtudom oldani azt, hogy odaérjek a "zárórára" (du. 4 legkésőbb), de nyilván ezt a munkahelyem nem nagyon szereti. Főleg akkor nem, ha váltott heteim vannak és a hosszú héten du. fél6-ra érek haza.

Akkor pedig már nincs nyitva a bölcsőde. A gyereket meg persze nem rakják ki az ajtó elé, amíg valaki érte nem jön.

Így lett megbeszélve a férjemmel, hogy 2 hetente neki kell érte mennie.

Nem szoros az időbeosztása, mert egyetemen dolgozik és rugalmas időbeosztásban. Leginkább az előadásai/óráitól függ.

Viszont én meg holnap számíthatok egy szép kis lebaszásra, hogy megint miért jöttem el hamarabb és miért adtam át más kollégám nyakába a munkát, ami egyrészt határidős, másrészt nekem kell megcsinálni.


Igaz, nem halnánk bele, ha a gyerek 3 éves koráig itthon maradnék, De:

- vágytam már vissza dolgozni

- a lányunk is jól érzi magát a bölcsibe és jól fejlődik

- a férjem is támogatott a döntésembe.


Az ő szülei 120 km-re élnek, az én szüleim a kerületben. Mind a ketten aktívan dolgoznak, tehát ők sem tudnak ugrálni.

A nővérem is dolgozok, a sógorom pedig időnként tud csak elszabadulni a gyerekért.


Már mondtam a férjemnek, hogyha ez így halad, akkor minden 2. hétre veszek fel egy dadust, de azt mondta, hogy meg ne próbáljam. Nem hagyja, hogy más nevelje a gyerekünket..

2013. jan. 30. 16:58
 5/17 A kérdező kommentje:

*halnék


Bocsánat.

2013. jan. 30. 17:00
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

5


Miért ne állapodtok meg abban, hogy mikor a férjed a melóból indul rád csörrent. Ebből tudod, hogy elfelejtette pl vagy sem a gyerekért menni...

2013. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem...nálunk legalábbis működik...vagyis akkor hív mikor indul...vagy ha nagyon sokat késik...

Arra már nem emlékszem hogy megkértem-e rá vagy magától hív, arra meg hogy tudjam mikor érkezik szerintem értelmes indokom van(mikorra legyen meleg kaja)

Nincs ebben semmi rossz...

2013. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy kérés. :)

Miért nem fűlik ehhez a foga a férjednek?

2013. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagy kérés. Félórás késés esetén persze nem hívogatunk, de ha már 1 óra vagy több, akkor szólunk a másiknak.


Többek között azért is, mert pl. általában miután hazaértünk együtt főzünk valamit. Nyilván ha én nem érek haza időben, ő ne várjon rám addig éhesen, stb.

2013. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem nagy kérés, de pénzbe kerül.:)
2013. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!