Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye illetve...

Kinek mi a véleménye illetve tapasztalata a Dévény féle módszerről?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
a nővérem gyerekének kellett, mert laza volt az izomzata. kék zöldre gyúrták a gyereket, végig ordított. majdnem egy évig kellett vinni, de szépen helyrejött. lehet, anélkül járni se tudott volna. uh nagyon jó, de agresszív módszer és marha drága. az ingyenesre hónapokat kell várni. az én fiamnak nem is tudom, valami dévény lájt tornája volt, ott nem kék zöldre gyúrás volt, simán tűrte általában. és nagyon sokat segített az is, de ő feszes volt, nem laza. nálatok mi a probléma?
2014. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Az én lányomnak laza volt az izomzata (enyhén), tény hogy azt az egy órát végig sírta, de nem gyúrták kékre-zöldre, a terapeuta pedig nagyon kedves volt. És ami a lényeg, nagyon eredményes volt, mi csak 9 hósan kezdtük, akkor a lányom még meg sem ült, eldőlt mint a krumplis zsák, 2 kezelés után magától ült fel...
2014. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
három hónapos korában mentünk, kislányom kicsit feszes volt. egy alkalom után teljesen rendbe jött! azért mentünk még kétszer, míg a terapeuta azt mondta, szerinte minden rendben, sőt, most még meg is előzi a korát. mi beutalóval mentünk, így egy alkalom négyezer forint volt. mindenki kedves volt és profi.
2014. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Én mind a három gyerekemmel jártam dévényezni.

Az egyiknek csak a nyakizmai voltak nagyon feszesek, vele csak 3alkalommal voltunk, elég volt annyi.

A középsővel 6hetes korától 6hós korig jártunk, olyan volt, mint egy zsák krumpli a mozgása. Kis súllyal született és az első 5hónapban olyan rohamosan nőtt, hogy nem tudom mi lett volna vele, ha nem tornáztatjuk, olyan feszes volt az izma. Csak hanyat feküdt, még a karjai is alig mozogtak. De utána gyorsan behozta a lemaradást.

A harmadik gyerekemnek meg nem feszes volt az izma, de lustika volt. MIndennel kivárt, vele egy éves korig jártunk tornázni. NÁlunk a terapeuta 25perces foglalkozásokat tartott, és nem sírtak a gyerekeim, nem is voltak kékek-zöldek. Talán egy - egy alkalom volt, mikor éppen valami front volt, vagy rossz napjuk volt, mikor a végére dünnyögtek kicsit, de nem volt egyszer sem olyan, hogy végigüvöltötték volna a tornát. Mi szerettük, és jónak is tartottam. Egyátalán nem bántam meg, vagy nem éreztem pénzlehúzásnak. MIhelyst úgy érzete a csajszi, hogy jól leszünk, egyből be is fejezhettük a tornát, mivel volt ezer más gyerek helyettünk- ugyhogy nem godnolom, hogy csak a pénz miatt hívott vissza. És mindig volt házifeladat is, otthon is tornáztunk.

2014. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2.-ik babámat vittem el magánúton mert nem akart se kúszni se mászni!

Nagyon aranyos terapeuta volt,nem sírt egyáltalán a kicsim és nem lett kék-zöld!Első alkalommal átkúszta a termet,második alkalom után meg mászott!Mondta is a csaj többet nem kell mennünk csak akkor jelentkezzem ha késsőbb valami mozgásfejlődésbe megreked tehát nem volt pénzlehúzós!

Ha esetleg megírod hova valósi vagy megadom az elérhetőségé!

2014. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kisfiamnak feszes az izomzata a nyakánál és a csípőjénél!Ma voltunk elsőnek Dévény tornán,végig üvöltötte és most alszik mint a tej!
2014. febr. 11. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
miért nem hasznos a válaszom? mert az igazat írtam?
2014. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém sem igazán hasznos, ne foglalkozz vele szerintem! Nem tudom ki leli ebben örömét??
2014. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy én ütöttem el valamit!Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat,sokat segítettetek!
2014. febr. 12. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!