Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van mindig tátva a...

Miért van mindig tátva a babám szája?

Figyelt kérdés

5 hónapos lesz, de mikor még terhes voltam vele már akkor is az ultra hangon az összes felvételen már ott is nyitott szájjal volt a hasamban.

Az apja se tudja becsukni rendesen mert előre nőtt a felső fogsora és olyan mint egy nyuszi.

örökölte?



2014. febr. 11. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik hypotón arcizomzat, ami öröklődik. Előfordul. Ha zavar, nézesd meg.
2014. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem az zavar hogy cumizna ,de nem marad meg a szájában, hogy akaratból nem vagy mert nem tudja benn tartani eddig a rekord idő 2-3 perc volt amíg szívta úgy hogy nem támasztottuk ki semmivel a cumit hogy benn maradjon a szájába.
2014. febr. 11. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt meg kellene nézetned, mert ez nem teljesen normális. Szopizni tudott? Gyeekorvos, védőnő? Gyógytornásznak meg kellene mutatnod, lehetőleg Dévényesnek.
2014. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor viszont mindenképpen nézessétek meg, valószínűleg gyengébb az arcizma.


Első voltam.

2014. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem szopizott egyántalán! Max annyit összesen 10 percet szívta 1 szer, de aztán nem mert a kórházban többet volt a nővéreknél mint nálam és ott csak kiskanállal etették, mert engem infúzióztak.

És nem kelhettem fel az ágyból sem, de nem is bírtam mert császáros voltam.

A cumis üveget is alig fogadta el eleinte, mire rájött hogy szívni kell.

2014. febr. 11. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Már ennek gyanúsnak kellett volna lennie, nem véletlenül nem szopizott rendesen, nem tudott vákuumot csinálni,ez jelzés értékű, úgyhogy Dévényes gyógytornász.
2014. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem azért etették kiskanállal mert nekik sem szívta az üveget, hanem mert pont olyan kórházban szültem hogy nem szabadott be vinni cumis üveget, nem szabadott belőle etetni, ha nem szívta a cicit akkor kanálból kellett etetni.

Ha valakinél megláttak cumis üveget játszó cumit és már rá szóltak kétszer harmadjára elvették tőle.

A gyermeket meg be zavarták így azt se tudta hogy hogy kell szívni, de ha szívta akkor rá cuppant.

2014. febr. 11. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Magyarázhatod, de akkor minek tetted fel a kérdést?

Én is ilyen kórházban szültem, pohárból pótoltak, nem cumisüvegből. Mégis tudott szopizni a fiam, pedig bimbóvédővel kellett kezdeni és 2 hét után anélkül is ment.

Hidd már el, hogy jobb, ha megmutatod szakembernek. Max azt mondja, túlságosan aggódtál.

2014. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. febr. 12. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!