Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 nap alatt 60g-ot hizott a...

6 nap alatt 60g-ot hizott a 11 napos babam. Nem keves ez?

Figyelt kérdés
3350g-mal szuletett, 3240-nel jottunk haza. 5 naposan 3300g volt, most 11 naposan pedig 3360, tehat 6 nap alatt csak 60g-ot hizott. Ez nem keves? Vagy ez igy az elejen meg ok? Lefejt tejet kap, 500-600 ml korul eszik egy nap, tehat nem keveset, sot nem is bukos baba. Vedono szerint mivel meghaladta a szuletesi sulyat, nem kell aggodni, de en nem tudom... elso lanyom tobbeket hizott, pedig sokat bukott. Nem ertem.
2014. febr. 9. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs vele semmi baj nyugi, egy babával akkor van gond ha fogy, vannak babaák akik többet hiznak vannak akik kevesebbet.
2014. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel. Majd beindul. 10. napra kell vissza nyernie a születési súlyát, ez kipipálva szóval semmi gond. 600g elég neki naponta ha anynit eszik akkor tutira nincs baj. Az enyémnek az első 2 hétben még kakija is csak éppen csak volt napi egyszer, de az is csak egy kis maszat volt, aztán szépen beindult a tejem a babám pedig megállás nélkül csak hízott és növekedett.

4080g született, 3860g hoztuk haza, 10. nap 4100g volt, 1 hónaposan 5050g 2 hónaposan 6000g 3 hónaposan 6450g

2014. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Félbe maradt a gondolatom, szóval ha van kakija vagy bukik (úgy hogy jön is picike vissza) akkor egészen biztosan eleget eszik. Az én manóm nem evett eleget eleinte és ezért nem volt kakija rendesen, de mér erre is azt mondta a védőnő ha van 2 naponta kaki akkor eleget eszik. Tedd cicire amikor csak kéri, fejjed is és ha még éhes akkor azt pohárból itassad meg vele.
2014. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tényleg nem kell aggódni. ha gyarapodik a súlya az a jó. akkor van gond a fogy. én is megijedtem mikor 7-8hónap között 13dekát szedett fel. annyi volt a válasza hogy lesznek olyan hónapok ahol keveset szed fel és lesznek olyanok ahol sokat hát nálunk ez be jött mer 8-9hónap között több mint 1kg szedett fel.
2014. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, hízott egy keveset.Az is jobb mint a semmi. :)

Majd beindul jobban a hízással. Az én babám a másodikhónapban hízott csak 140grammot. Doktornője szerint kevés,de én sem és a férjem sem vagyunk gömböcök, szóval én nem aggódok. Te se tedd és ne méregesd állandóan, csak idegeskedni fogsz miatta.

2014. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, megnyugtattatok. :) En nem meregetem, ezek rutin vedonos meresek voltak es a mai utan kicsit megijedtem. Nem Mo-n lakunk, nem tudom mennyivel masabb a rendszer itt mint otthon.
2014. febr. 9. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!