Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babám nem akar enni...

1 éves babám nem akar enni semmit, sztrájkol?

Figyelt kérdés

Szopizik még, és attól tartok úgy gondolja hogy el akarom választani, pedig ettől nem kell tartania. Tegnap minden összejött, sokszor elhúztam a kezét, mert csavargatja a másik "szabad" mellemet, néha harapdál, és néha rá is szóltam. Létezik hogy ezért nem akar enni mást csak tejcit?

Volt már ilyen másnál is?


2014. febr. 8. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a tejed elég erős ahhoz, hogy az 1 éves babádat jóllakassa. 2 szopi között lehet adni neki másfélét is, próbálkozni kell vele hátha. Igen a harapdálás és a csavargatás az már csak "játékból" teszi :)
2014. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó csak az a baj, hogy már sokmindent evett eddig és sokszor a szopik mellett, hogy lehet hogy most nem kell neki semmi? A kedvenc kajái sem. Nem lehet hogy fél az elválasztástól és ezért? Ilyenkor már nem elég az anyatej szerintem.
2014. febr. 8. 11:15
 3/4 Viktoria1978 ***** válasza:
Szia! Velem ugyanezt csinalja a kisfiam.Most lesz 1 het mulva 1 eves, egy ciciböl szoptatok es nem akar semmi mast csak anyatejet. Par napja csinalja ezt. A masik az, hogy hetek ota nem alszik normalisan. Fel orat alszik jobbik esetben aztan felsir szopizik es visszaalszik, de ilyenkor mar nem tudom visszetnni az agyban. Ejszakak hasonlokeppen zajlanak. Agyaban alszik felkel megszoptatom, visszarakom, aztan fel ora mulva ismet felkel, ha mellettem alszik, akkor is többször felkel szopizni. Pelenkat is kell cserelnem 1-2 ora fele. Vajon miert csinalja ezt? 8 foga van,most folyamatosan mozgolodnak a hatso fogak is? En mar nem ertek semmit.
2014. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ennek csak lelki oka van. Az hogy többször felkel éjjel, annak lehet az az oka hogy feszül az ínye, de hogy csak tejet akar, szerintem ez a kettő összefügg.

Tegnap meg ma reggel nagyon sokat törődtem vele, játszottunk, ma már mást is evett reggel. Picit próbálj meg a megszokotthoz képest is többet foglalkozni vele, hátha csak bepánikolt. Legalábbis én így vélem.

2014. febr. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!