Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Február 1-én hoztam világra...

Február 1-én hoztam világra kisfiam. Nagyon sok a tejem. Mit csináljak vele? Miskolci vagyok Majláton lakom. Valakinek van igénye anyatejre, hogy ne menjen kárba?

Figyelt kérdés
A kisbabám jól szopik 3 óránként napi 8-szor.Szivesen odaadnám a napi lefejt tejemet, ha lenne rá igény?Napi 1 Medelás tejtárolót szoktam telefejni.

2014. febr. 11. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugy tudom, hogy a korhazakban le tudod adni, es olyan anyak kapjak, akiknek keves a teje. Erdeklodj utana, segithetsz egy kisbabanak!
2014. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 250 ml-es Medela anyatejtárolót mindíg terlefejem kb. 200ml-ig.Az jó adagnak számít?Annyi anyatej is elég vagy fejjek többet?
2014. febr. 11. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
ha fejed soha nem áll be a kereslet kinálat arány. Persze ha neked nem ther a fejés és akarsz ezzel segiteni másnak akkor fejd le, de nem kötelező a fejés sok kismamának soha nem is kell mert ugy van kitalálva hogy pont annyitej termelödjön ami kell a babának ez a 4-6. hétre beáll. Ha mindig fejed egyre több lesz csak annak szokátk ajánlani aki szporitani akarja vagy ha nem feji akkor begyullad.
2014. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sikerül megoldanod a leadást az jó.Pl a védőnő tudna adni tanácsot hgy a környékeden kinek nincs teje.Régen hozzánk is járt egy apuka a tejért.De most már szigorú követelmények vannak.Pl hogy tárold a hűtőben és különböző orvosi vizsgálatok időközönként.Szóval macerás.A tej termelődés kereslet kínálat folyamat.Szóval minél többet fejed annál több lesz.Ha csak annyit könnyítesz rajta hogy ne fájjon akkor beáll a Te gyermeked igényére.
2014. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan macera elintézni, hogy hivatalos anyetej leadó legyél. Székletvizsgálat, tüdőszűrő és 10 ml anyatej kell, hogy bevizsgálják. Ha minden oké, akkor minden reggel mennek az előző nap lefejt tejért.

Én nem miskolci vagyok, itt nálunk korababák kapják meg, én ezért vállaltam be, mert az én kislányom is az volt, és amig nem indult be a tejem ő is kapott a pic-en női tejet.

2014. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!