Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák adtok a kicsinek...

Anyukák adtok a kicsinek junior gyerekitalt?

Figyelt kérdés
Kaphat akkor is ha még reggel meg este szopizik? Napról napra egyre kevesebb a tejem, reggel már tényleg alig van, és annyira reklámozzák ezeket az italokat. Érdemes adni?
2014. febr. 11. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, adtam. 1,5 éves koráig Milumilt adtam kislányomnak, utána Nestlé-t 3 éves koráig. Kis súlyú is (volt) és úgy gondoltam, amíg megissza, azt kap. Mindent kapott, ami tejből készül, csak nem itta meg reggelente.
2014. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem akkor kipróbáljuk :-)
2014. febr. 12. 17:07
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy mi volt lepontozandó abban, hogy leírtam a tapasztalatomat? Nem kitaláltam, amit írtam. Nem neked szól Kérdező, mert nem hiszem hogy Te voltál. Komolyan nevetséges, ami itt megy. 4. vagyok.
2014. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia 4-es. Tényleg nem én pontoztalak le és nem is írtál butaságot. Én tejérzékeny vagyok és kicsinek állandóan felső légúti gondjaim voltak.Amikor vizsgáltak allergiára kérdezték, hogy nem voltam-e sokat beteg. Szóval ha valakinek nem bírja a szervezete feldolgozni rendesen amit megeszik/iszik az nem feltétlen mindjárt kiütések formájában jelentkezik.
2014. febr. 12. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!