Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babás anyukák! Hogy...

3 hónapos babás anyukák! Hogy néz ki egy napotok reggeltől reggelig? Alvás, evés, séta, fürdés stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
reggel 9 kor kell, reggelizünk tápit. Utána egy kis játék a nagy ágyban, majd séta 12 ig, közben vásárlás, ügy intézés. Majd ebéd, alvás. 2körül evés, játék. Várjuk apát. Apa olyan 5 körül elviszi sétálni, addig én csinálom a dolgomat otthon. Mire haza jönnek vacsi apának és neki is. Majd egy kis játék. 7 körül fürdés pancsi. 8:40 körül alvás. Hajnali 3 körül evés. Majd reggel 8-9 megint ébred.
2009. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi este hatkor fürdetünk, aztán 20.30-kor alvás.Néhány napja reggel 6-7-ig alvás.Amíg ez nem volt, addig hajnal négykor kelés, evés, aztán még alvás 7-8-ig.Most, hogy alszik reggelig, már nem alszik vissza.Reggel pelenkázás, átöltözés, torna, evés.Aztán napközben pelenkázás, torna, evés két-három óránként, ahogy kéri.Közben néha kis szundikálás, max. egy óra.Játszószőnyeg, pihenőszék, beszélgetünk, ő mondja, hogy agú, és válaszolok, megint mondja, aztán én is, ezen nagyokat nevetünk.Közben én végzem a házimunkát, mosok, főzök takarítok.Napi egy séta, közben bevásárlás, ügyintézés.Heti két-három családlátogatás.
2009. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!