Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babydream (Rossmann) vagy a...

A Babydream (Rossmann) vagy a Babylove (Dm) termékek jobbak? Melyiket szereted?

Figyelt kérdés
Pelenka, törlőkendő, cumisüveg, tápszer, cumi, fürdető, sampon, bébiétel...szóval minden érdekel.

2014. febr. 11. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossmanosak jók, DM-eset nem próbáltam még :)
2014. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossman,bà mi mam-osakat hasznàltunk cumikból.
2014. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pelenkából a Rossmanné a jó nálunk az jött be, főleg az új premium dryt nagyon szeretem, kevesebb pelust használunk azóta, mióta azt használjuk, én a bőre is ebben nem pirosodik ki egyedül, és baleset sem volt még vele.


Popsitörlőből viszont DM sárga kamillásat (nem a sárga olajosat!) szeretem a leginkább, azt használjuk, bár most pont nem tudtam venni sehol, készlethiány van mindenfelé, amerre jártam, így a zöld színűt veszem ilyenkor, az is jó, csak nem olyan jó az illata.


Tápszert egyikben sem szeretem igazán, mert nehezen keverhető el, csomós marad, legalábbis a Milumil-Milupához képest, úgyhogy abból maradtam ezeknél. Bár szerintem az összetételük pont ezért jobb, mert nincs benne olyan anyag, ami miatt jobban oldódna, gondolom emiatt is bio a dm-é legalábbis tudom, hogy az....


Cumisüvegben, cumiban nem próbáltam. Vagyis de, cumisüvegünk volt, de kiderült, hogy mikrós sterilizálóban a leírás szerint nem lehet használni, úgyhogy nem nagyon használtuk...


Fürdető, sampon nagyon jók, az összetételük sokkal-sokkal bőrbarátabb, egészségesebb, mint a "márkás" babacuccoké! (kremmania.hu-n érdemes megnézni, miben mi van, nagyon érdekes, én mióta erre rájöttem, azóta csak dm és rossmann termékeket használok mind a gyerkőcnél, mind magunknak, mert sokkal "szebbek" az összetevő, mint a márkás dolgoknak!)


Bébiételből egyszer vettem, mert volt hozzá kuponom, szerette a lányom azt is, igazából azért nem vettem rendszeresen, mert én főztem neki, úgyhogy csak tartaléknak meg utazáshoz tartottam itthon, és abból a Kecskemétit vettem mindig, mert azok voltak általában akciósak és szerette őket.


Szóval a babacuccokat én szinte kizárólag DM és Rossmann szerzem be, nagyon elégedett vagyok velük...

2014. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hármas válaszadó! Köszönöm a kimerítő választ! Hasznos volt nagyon. Mindenkinek ment a zöld kéz!
2014. febr. 11. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
rossmannos jobb általában. a pelus magasan jobb és a törlőkendő, főleg a rózsaszín. tápszert egyáltalán nem használtunk. tejpépből ő a milupát szerette, fürdetőt sampont rossmannost használunk. bébiételt se nagyon vettem, mert házi kaját evett
2014. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!