Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babám két napja nagyon...

3 hós babám két napja nagyon nyűgös. Alig alszik napközben és sokat sír. Lehet a fronttól?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet front is, de valószinübb, hogy a fogait érzi már, az fáj neki. Az enyém is azt csinálja 3 hós kora óta, sokat nyügös emiatt, most 5 hós. Én ha nagyon nyafog bekenem az ínyét Dologéllel, és utána pár perc múlva megnyugszik. Innen tudom hogy a foga fáj. Ja, és mindig rágcsál mindent, ami a keze ügyébe kerül. Én ha nyügös odaadom neki a kisujjamat. Ő bekapja, és erősen rágcsálja az inyével. Akkor már kenem neki Dologéllel. Ezután pedig már jókedvü újra.
2014. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt kipróbálom. Már nagyon álmos szegényem de nem bír aludni csak nyűglődik. Éjszaka is sokat forgolódik. Valóban sokat van az ökle a szájába de még nem érzek semmit. Arra gondoltam, hogy a fogzás még korai de akkor lehet, hogy csak "készülődik" :)
2014. jan. 5. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 4,5 hós korra már 2 fog volt. :) És 3 hónapos korában kezdődött, az elsőknél még valóban használt a dologél, próbáld ki! :)
2014. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek! Elmentem a gyógyszertárba és mikor fogzásra kértem a Dologélt akkor lebeszélt róla a patikus. Azt mondta, hogy amikor elmúlik az ilyen zsibbasztó hatású szereknek a hatása akkor sokkal jobban fog fájni neki.... Tapasztaltatok ilyet???
2014. jan. 5. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
nem, sőt, mivel gyulladáscsökkentő is, elég hosszú távon bevált.
2014. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!