Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan akinek a csecsemője...

Van olyan akinek a csecsemője nincs el ébren 1-1.1/2-óránál többet? Utána már nyűgös, ez főleg a 17órási etetés után baj mert akkor már nem szoktuk kirakni. (2hó gyerek. )

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem max 1,5 órát van ébren, ha le és föl járkálok vele akkor maximum nagyon ritkán 2 órát pl. ha vendéget várunk és szeretném ha ébren lenne egy picikét mire ide ér a vendég. De inkább csak 1 órákat van ébren. Egész nap az éjszakát is beleértve 5-7 órát van ébren. Papírforma szerint 9órát kellene, de nem igazán érdekel mert így is működő képes a gyerekem. (anyatejes, nézelődik, követi a mozgó tárgyakat, figyel hangokra, hízik, pisil, kakil, szeret sétálni) Elég sokáig volt sárga a babám talán ezért is aluszékonyabb, de voltunk vérvételen is és semmi baj, szóval ő ilyen hétalvó fajta. 9 hetes
2014. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mit jelent ez a "17 órási etetés probléma?" hova nem teszitek ki? Miért nem teszitek ki? (1 voltam)
2014. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy két hónapos gyereknek ennél többet nem kell ébren lennie, ez az átlagos... Az én lányom ennyit sem volt ébren, úgy, hogy az éjjeleket is átaludta. 7kor kelt, akkor fél kilenckor (nyáron) elmentünk sétálni, aludt egy órát, déltől még 3 órát, öttől fél órát, és nyolckor feküdt is...
2014. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam! Úgy nincs el hogy, utána már kezd nyűgös lenni aminek a vége sírás.A kirakást úgy értem hogy baba kocsiba levegőre,ott szinte egyből elalszik, bent nem.
2014. jan. 20. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőég akkor öltöztessed kicsit melegebben és nyisd ki az ablakot résnyire, vagy öltöztessed szellősen és ne nyiss ablakot. kórházban és védőnő is mondta,hogy szerintük kevés a rövid ujjú és egy nadrág az újszülött (pár hetes) babár. Hát végül rájöttem, hogy akármennyire is szeretik a babák a meleget az én fiam nem szereti ha be van öltöztetve. Nem azért nyűgös mert fáradt? Nincs valami egyéb praktika az elaltatáshoz? (betekerni szorosan takaróba/ pólyába sok baba szereti, bent a házban tologatva két lábtörlőn és mozesben aludna, játszó hinta, adamo hinta, szopiközben altatás, halk zenére altatás) A nyűgösségének az okát kellene megfejteni, talán unatkozik. Az enyém szereti a zenélő, csörgő, mozgó dolgokat nézegetni azzal ébren lehet tartani ha valami miatt nem szeretném, hogy elaludjon, de ha nincs lefoglalva akkor sírdogál.
2014. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém hajlamos túlaludni magát a dél előtti séta közben és akkor jön a hiszti dél utánra, mert bár fáradt, de annyira még sem. Ha itthon vagyunk dél előtt akkor 2x1órát alszik közte játszik, ha sétálunk akkor alszik útközben és ha hazaértünk akkor is alszik tovább mert a levegőn kifáradt és ebből lesz 1x3-4 óra alvás és dél utánra hiszti.
2014. jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!