Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiabálós baba! El fog múlni?

Kiabálós baba! El fog múlni?

Figyelt kérdés

Anyukák!

A gyermekem 10,5 hós. Sosem volt nyugis gyerek, de pár napja belebújt a kisördög. Bármilyen tevékenység közben képes kiabálni.

Nem azért, mert valami baja volna, mondana vmit, hanem egyszerűen csak úgy..

Akkor is, ha épp vele foglalkozunk, játszunk, ha egyedül játszik, ha épp akkor kelt fel, ha fáradt.


Elég idegesítő egy kiabáló gyermek. Hiába szólok rá, nyilván nem nagyon érti (vagy nem akarja, nem tudom), mit szeretnék. Ha figyelmen kívül hagyjuk, akkor sem hagyja abba. Estére már zsong a fejem tőle, komolyan.

Az lenne a kérdésem, hogy ez nálatok is előfordult? El fog múlni nála?

Hogy kezeljem?



2014. febr. 12. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:D

Mondjuk nekem úgy alapjáraton nem kiabál a kicsi,de ha mi hangosabban beszélünk,ránk ordít ő is.Meg ha nemet mondok valamire,akkor is néha elkapja az "idegbaj".

Majd leszokik róla,csak most ez is újdonság neki.

Enyém mondjuk már direkt csinálja,mert 16hónapos,de voltak ötletei ám kisebb korában sokmindenre.Gondolok itt a falnyalogatásra,vakolatevésre,kilincs szopogatásra,meg olyan hangokra mintha fulladna vagy mint egy rekedt férfi és hát kislány pedig.

2014. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ajaj, ez biztos kislány! Mi lesz ebből ha megnő??
2014. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj már,de a pasik szenvednek még egy kis betegségtől is nem a nők...
2014. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

9 hónapos kora óta csinálja ezt a kisfiam, azaz már másfél hónapja. Délben már szét hasad a fejem és totál ideg vagyok. Nem tudom miért csinálják, de leszokhatnának róla.

Én amúgy is fejfájós vagyok nagyon és ez a kiabálás....

2014. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3.! Ez hogy jön ide??


Igen, kislányról van szó, nagy hanggal. :)

Eddig minden szokást csak egy ideig csinált, majd elhagyta. Remélem ez is ilyen lesz, de ezek szerint lehet, hogy még odébb van. Utolsó, Én is így érzem. Próbálom ignorálni, amikor ezt csinálja.

Viccesen hangzik, de nem az. :D

2014. febr. 12. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


kisfiam 7 hónapos, és már egy jó ideje kiabál ő is. És mérgelődik is. Olyan mintha már most egy kis akaratos méregzsák lenne. Hogy kitől örökölte azt nem tudom, mert sem én sem a párom nem ilyen, úgyhogy nem láthatott ilyen viselkedést nálunk.

Tegnap pont volt egy vízióm, hogy te jó ég milyen gyerek lesz ebből a legénykéből!

Nagyon-nagyon remélem hogy el fogja hagyni.


Ma is pl. felkelt hét körül, megetettem aztán befektettem mellénk az ágyba. Elszenderült (én is), aztán mikor felébredt, kb. 20 másodpercig elvolt, aztán gondolom elkezdett unatkozni (vagy nem tudom miért) és már jött is a morgolódás, kiabálás.

Szörnyű!!!

2014. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen volt, sőt a szomszéd kisfiú is, ő még most is, 14 hónapos.

Megmondom őszintén engem egyáltalán nem zavart, édes volt nagyon. Természetesen kinövik, amint máshogy is ki tudja fejezni magát...

2014. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A 2.nak az írásából jött,ugyanis kijelentette jaj ez biztos kislány,mi lesz igy ha nagy lesz.

ÉS erre reagáltam,hogy a fiúk sokkal nyámnyilábbak...

2014. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja értem már, utolsó. :)


Persze, nem azt mondom, hogy egetrengető probléma ez, mindenesetre zavaró, ha egész álló nap kiabálást hall az ember, amit nem tud kezelni. Amúgy egy tündéri kicsilány, okos, aktív, imádom, de ezt a kiabálós dolgát nem tudom mire vélni, biztosan tényleg rájött, hogy ilyet is tud csinálni. :)


Ha van kedvetek meséljetek a gyermekeitekről, olyan jó olvasni a sztorikat. :)

2014. febr. 12. 11:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 20 hónapos már, de régebben volt ilyen kiabálós időszaka. Kinőtte, de őszintén szólva, az semmi nem volt ahhoz képest, amikor most ordítva magyaráz, sikítva kergeti a kutyát vagy fejhangon visítva örül éppen valaminek.
2014. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!