Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba "rugózik"...

3 hónapos baba "rugózik" négykézláb, nem lesz ebből gerincprobléma?

Figyelt kérdés
Állandóan lekúszik az ágy aljába, és a talpát megtámasztva előre-hátra rugózik, de én korainak tartom, a tesói nem kezdték ilyen hamar.
2014. febr. 11. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ááááh. Ilyenkor még mint a gumi olyan a gerinc.
2014. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. :) Nagyon élvezi. :D
2014. febr. 11. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Azert en megmutatnam egy devenyesnek! Anyosom azzal dicsekszik, h parom 9honaposan jart. Most voltunk a picimmel devenyesnel, egybol kozolte, h igen, ezert lett a paromnak kifele allo "balettlaba" es ebbol szokott diszlexia/diszgrafia kialakulni. Nem tudom, h ez is olyan-e, h baj, ha korai, de furcsa es en megmutatnam.
2014. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az en lanyom is 9honaposan indult el. 6!!hosan felalt egyedul mibden segitseg nelkul es 4hosan maszni kezdett.

en nem mutattam senkinek. Semmi baja

2014. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kedves 4-es és mennyi idős a babád??
2014. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én babám is csinálta ezt nagyon élvezte :) 4,5hónaposan már felült magától 6hónaposan már mászott 7hónaposan felállt 8hósan már bútorok mentén kapaszkodva sétált 9,5hónapos most és már kézen fogva szeretne sétálni és szépen is megy. és már megáll rövidebb ideig kapaszkodás nélkül is :)
2014. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!