Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos múlt babám eddig...

3,5 hónapos múlt babám eddig jól elvolt játékaival, most meg két napja szinte csak ölben van el. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

nem szoktattuk kézhez, nem volt sokszor az ölükben.

Van játszószőnyege, most azon sincs el, van játszókiságya, most ott sincs el. Berakjuk és egyből sír



2014. febr. 11. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanekkora a babám, ugyanígy volt nálunk minden mint nálatok és nekem is ezt csinálja már 2 napja, csak rajtam, kezembe nyugszik el.
2014. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül :) tied forog már esetleg? hason szeret lenni?
2014. febr. 11. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
még nem forog, hason utál lenni, de muszáj neki :)
2014. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kellett mondanom, hogy nem forog :))))) az előbb fordult át először :)
2014. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jajj de jó :)

hát akkor ez egy rejtély. Az enyém időnként át tud már fordulni hasról hátra. Eddig ő is utált hason lenni, de most pont 2 napja ,mintha jobban szeretne, mint háton.

nem szeretném elkapatni, ezért nem is szeretném folyamatosan ölben tartani.

2014. febr. 11. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 3,5honaposom van. Mi azert eddig is tartottuk olben, de nem is "tartogatasnak" mondanam, hanem olbeli foglalkozasnak. Az enyem is nyügibb most, nalunk az ejszakai tobbszorkelesbol derul ki (eddigi 1 helyett 2-4 keles :-( ). Mindketto szituban az a kozelsegvagy jatszik kozre szerintem. 2 hete forog minden iranyba es egyfolytaban fel akarja huzni magat hasizombol.
2014. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!