Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy szokott rá a...

Kinek hogy szokott rá a babája a csőrös pohárra?

Figyelt kérdés
vagy hogy szoktattátok rá?csöpögésmentes
2014. febr. 12. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmutattam neki 6-7hónaposan,nem ment.Eltettem és szívószállal ivott.Megmutattam neki 11hónaposan és rájött.

De nem sokáig használtuk,mert belerohad minden meg ha földhöz vágja,akkor kiesik a szűrője és dől belőle a folyadék.

2014. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekünk babydream van ebből nem esik ki a szűrő mert párszor már földhöz vágta
2014. febr. 12. 10:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
sehogy :D a fiam 17 hónapos és nem bírom leszoktatni a cumisüvegről. vettem neki puha csőrűt, kemény csőrűt, próbáltam szívószállal itatni, rendes pohárból és semmi. már jó ideje próbálkozom, de nem.. csak a cumisüveg kell neki. ha vkinek van vmi ötlete, elmondhatná :)
2014. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 7 hónapos kor körül próbáltuk először, de nem ment, nem akarta. 10-11 hónapos volt mikor legközelebb próbáltuk, akkor már gond nélkül ment.
2014. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Nekem is babydream van,de nekem földhöz tudja úgy vágni,hogy kiessen belőle :D

2014. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként oda kell neki adni sokat,és akkor hátha rájön vagy megtetszik neki.

De nem minden baba szereti egyébként,enyém többet iszik a szívószálasával,mint bárhogy.De én még szoktam itatni sima kubus vagy janás üveggel is,aminek szopókás a teteje vagy hogy mondjam :D

2014. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem most 6és fél hónapos a kislányom, kb 2 hete vettem neki csőrös poharat. Tettem bele neki pici vizet, és odaadtam neki játszani. Tetszett neki nagyon, aztán másnap ölbe vettem, odaadtam a kezébe, mivel mindent a szájába vesz úgyhogy ezzel is ez volt az első dolga. Azóta iszik belőle de csak úgy ha ölbe van.
2014. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Odaadtam neki és próbált inni, nem ment aztán eltettem, máskor megint odaadtam és akkor már ment.

Több féle van, az elején a puhább a jobb, mert a cumi is puha, bár tudom nem ezért ajánlják azt de én így gondolom.

Mi mam-osat vettünk, de nagyon nehéz tisztítani, aztán vettem a dm sajátmárkás szilikonos végüt ami nubi gyártmány, az jó volt, de aztán ikább a kemény csőrőst vettem avent, ami mint egy lapított szívószál, na az szuper! Meg a kubus palack kubu waterrr ennek csöpögés mentes a kupakja.

2014. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

1es akkor igazi kis vasgyúród van :D

én is odaadom neki de rászokott a dobálásra és mindent dobál.ezt is.előbb dobja le minthogy bekapná :(

2014. febr. 12. 12:15
 10/14 anonim ***** válasza:
ezt a kubus meg szívókás palackot ki fogom én is próbálni :)
2014. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!