Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egymás után ismertessem meg...

Egymás után ismertessem meg babámmal a gyümölcsöket/zöldségeket vagy az első gyümölcs megismerése után azt keverjem a többivel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy csináld ahogy nektek jó, majd meglátod, hogy nem minden úgy megy ahogy mennie kéne, előfordul, hogy egyfajta zöldséget vagy gyümölcsöt nem szeret, ilyenkor hasznos ha kevered azzal amit igen, de arra figyelj, hogy 3 napon belül egynél több újat ne kapjon, ja és az is fontos, hogy ne keverttel kezdj hanem csak eggyel, hogy kitapasztalhasd.
2009. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Ha almával kezdem, azt adom pár napig, akkor utána hogy folytassam? Adjak pár napig például őszibarackot vagy azonnal keverjem az almát őszibarackkal??? Tanácstalan és tudatlan vagyok e téren... :(
2009. dec. 8. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én sose kevertem neki . Alma után lehet barack, körte, banán
2009. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. dec. 8. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk meg keverni kellett, mert a sárgarépán kívül mást nem akartak megenni. Így abba csempésztem bele a gyümölcsöket, most már magában is eszik. Ki kell tapasztalni, a babádnak hogy jobb.
2009. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, azt hiszem megpróbálom először önmagában adni a gyümölcsöket, ha nem megy, akkor meg indul a "becsempészés"!


Mégegyszer köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!

2009. dec. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!