Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom jarni tanul cipot...

Kislanyom jarni tanul cipot szeretnek vasarolni neki fuzos vagy tepozaras a jobb?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 09:44
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Tépőzáras.
2014. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia,mi is most tanultunk meg járni,szerintem mindenképp a tépőzáras,a fűzős ki is oldódhat,és eleshet benne
2014. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lakásban nem kell neki semmilyen cipő. Elég egy vastag zokni.
2014. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neked lesz könnyebb ráadni a tépőzárasat, egyébként mindegy.
2014. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jól írta itt valaki, valóban nem kell cipőt ráadni, csak az utcára, ott meg még gondolom nem teszed le.

Ha még csak most tanul járni, akkor ráérsz majd tavaszi cipőt venni és szerintem is tépőzárasat, neked lesz könnyebb feladni a cipőt.

2014. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kivétel leszek, nálunk a fűzős jött be, a tépőzárasnak mindig szétszedi a tépőzárját
2014. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk bent a lakásban keménytalpú 3 csatos szandálban van a gyerkek. Ha nem adok rá semmit akkor lábujjhegyen lépeget, ami szerintem nem igazán jó. Ez a szandál tartja a bokáját is és a talpa is egyenesen van benne.
2014. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a lakasban zoknit adok ra olyat ami nem csuszik es tavaszi cipot nezegetek neki :)
2014. febr. 14. 09:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Lakásban nem kell cipő, akkor sem ha lábujjhegyen tipeg, majd a saját súlyával szépen megtanulja 'lenyomni magát' és a talpán járni. Majd ha már magabiztosan jár, akkor jöhet a cipő. Nekünk kintre fűzős van. Tépőzárasat is vettünk, de nem szeretem. Állandóan letépi magáról.
2014. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!