Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járókát szeretnék vásárolni,...

Járókát szeretnék vásárolni, melyiket válasszam a fajárókát vagy a műanyag, hálósat, melyik a jobb, praktikusabb, és melyiket szeretik jobban a babák?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a fára szavazok. Abba meg tud kapaszkodni, ha fel akar állni és szebb is, mint a műanyag.
2008. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fa!

A műanyag hálósról annyit mondanék, bár ez nem feltétlen fordul elő , velem mégis..

Amikor kicsi voltam ilyen hálóst kaptam..kapaszkodtam szépen a hálóban, alul meg kicsúszott a lábam ( mert olyan uszógumianyag alja volt) kitekeredett a vállam, mert nem tudtam a hálót elengedni..apa jött , visszatette a karomat, irány a doki, azóta fáj a vállam..a jobb vállam, és pont jobb kezes vagyok..

szóval én tuti fát vennék!

2008. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor a fiunk született, akkor egy nagyon normális védőnőnk volt. Én tőle kérdeztem meg ugyanezt. A válasza az volt, hogy a fából készült járóka sokkal jobb, mert a gyerek meg tud kapaszkodni benne és megtanul szépen állni és ülni. Amíg unokatesóéknak hálós volt és a gyerkőc szépen állt, csak ülni nem tudott és visított, ha elfáradt, mert egyedül nem tudta elengedni a hálót; ergó állni tudott, de ülni nem.

A legjobbakat!

2008. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,fajárókát veszek, már előtte is inkább erre hajlottam.
2008. szept. 15. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!