Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamik! Ágy szempontbó...

Ikres kismamik! Ágy szempontból hogy érdemes vásárolni? Külön ágyban, vagy egyben jobb altatni majd? Egy fiú és egy lány lesz.

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem külön kiágyat vegyetek, mert később mikor már nagyobbak lesznek a babák akkor forgolodnak és rugdosodnak, persze az első 1 hónap, vagy talán még a második könnyebb hely szerínt , de utána már nem. Ez az én véleményem!!! 16 hetes kismama.
2009. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaz nekem 1 babám van, de a tesóméknál ikrek vannak. ELőször 1 ágyban aludtak, egyik az egyik végében, másik a másik végében, aztán mikor elkezdtek mocorogni, rugdosni, külön ágyba kerültek, mert egyik a másikat rugdosta és pörögtek-forogtak ahogy mocorogtak. Nem sokáig voltak egy ágyban, csak nagyon picinek.
2009. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ikreim vannak.Az elején amíg nagyon picurik voltak,egy ágyban feküdtek,egyik az egyik,másik a másik végében,így kevesebb helyet foglalt az ágy,és nekik jó volt.:)Ahogy írták,mikor már kezdenek mocorogni,akkor mehetnek külön ágyba.Én úgy raktam,h sarokban voltak egymáshoz tolva-az egyik vége a másik oldalához-így látták egymást,és volt,h fogták egymás kezét.:))De pl a délutáni alvás általában a mi ágyunkon zajlott,ilyenkor egymáshoz bújtak,nagyon édes volt.:)
2009. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül is a külön kiságy mellett döntöttünk, már meg is rendeltük két 60x120-as méretűt.
2009. szept. 19. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!