Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám rávenni a babámat,...

Hogy tudnám rávenni a babámat, hogy a sűrűbb ételt is megegye? Lassan 9 hónapos és öklendezik ha egy kicsit sűrűbb a főzelék.

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor hagyjad szerintem. Próbáld majd később.
2009. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Van már foga? Kanállal adod, vagy cumsüvegből?

Az én babám a icsit darabos kajától öklendezett, de ahogy kijött a foga már nem csinálja és tudom adni turmixolás nélkül a banán például, úgy, hogy csak villával összetöröm.

2009. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
icsit=kicsit
2009. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen van foga 2 alul már kint van a felső kettő és a felső mellett jön a következő.Kanállal adom neki.
2009. dec. 8. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is öklendezik, ha egy kicsit darabos a kajája. 8 hónapos és a neki való bébikajától szokott néha öklendezni. Nem tudom miért.
2009. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, amíg nincs örlőfoga ddig nem tud rendesen rágni és öklendezni fog. Kicsit turmixold le neki, ha túl sűrű higítsd egy kis vízzel! Ne erőltesd,mert megutálhatja az evést! Majd szépen magától elkezd rágni és egyre kevésbé fogja zavarni. A fiam 1éves, még mindent turmixolok neki! Amit viszont a mi kajánkból kunyizik, vagy a vajaskenyeret azt pld szépen rágicsálja önállóan.
2009. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!