Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet azért nyűgös, hisztis...

Lehet azért nyűgös, hisztis másfél évesem mert napok óta nem voltunk sétálni?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok már vagy egy hete, apa reggeltől későestig dolgozik, úgyhogy a négy fal közé vagyunk szorulva :(
2014. febr. 13. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat főleg ha előtte rendszeresen jártatok sétálni!A friss levegő neked sem árt ha van erőd vidd ki őt 0,5-1 órára. 14hkm
2014. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, attól is lehet ingerült.
2014. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Èn még így is kemegyek a gyerekekkel, max 20 perc könnyü séta.

Múlthétenb voltam beteg, nekem is férjem estig dolgozott, és mikor lázmentes voltam koradélután alvás után mentem. A kicsi is lázas volt, mikor ö beteg volt, akkor is mikor lement a láza, babakocsiba és mentünk ki egy kicsi körre.

2014. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet attól is nyűgös, az enyémek is nagyon szerettek sétálni, pontos napirendünk volt mindig, és ha csak csúszott a séta, már nyafogás volt...
2014. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet,sőt biztos. Mi ha 2 napig nem megyünk,már meg van őrülve,ül az ajtó előtt és a cipőjét fogja. Betegségtől függetlenül minden nap ki szoktam vinni,legalább 1 órára. Ha én vagyok beteg,akkor is megyünk,ha ő beteg,akkor csak negyed-fél órát vagyunk kint,de muszáj kivinni. Mi csak akkor nem megyünk,ha nagyon-nagyon fúj a szél vagy esik az eső.
2014. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Átlag kétnaponta megyünk, de van amikor egy nap kétszer is, az a baj, hogy az ágyból is alig bírok kikelni, ma reggel is mikor felkeltem már 38,4 volt a lázam :( örülök, hogy egyáltalán el tudom látni, és sajnos most ő sem segít benne :(
2014. febr. 13. 13:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Szegényke,átérzem,olyankor még ellátni,foglalkozni vele is nehéz..szerintem is lehet attól nyűgös,meg érzi,h nincs veled vmi rendben,gondolom játszani,bohóckodni,mókázni,de még mosolyogni sem az igazi betegen..én ha végkép úgy alakul,h nem tudom vmi miatt kivinni,rengeteg friss levegőt engedek be,egyszóval egész nap szellőztetek
2014. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
párod este nem tudja kivinni? A lányom 2 napig sem bírná, ha nem megyünk ki, megy a hiszti
2014. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én legutóbb hányás, hasmenéses betegséggel is levittem a gyerekeket (38 fokos lázzal), napokig jártányi erőm sem volt + a másfél évesem mellett van egy 3 évesem is. Én nem bírnám ki, hogy napokig ne menjek ki velük. Soha nem telt el 1 napnál több idő, max ha szakadó eső vagy földindulás szélvihar van kint, akkor nem megyünk.

Valahogy old meg, hogy kimenjetek, ha csak a ház elé viszed ki, hogy egy kicsit szaladgáljon az is jó. Vegyél erőt magadon.

2014. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép idő van kinnt,menjetek a levegőre.
2014. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!