Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El lehet menni egy másfél...

El lehet menni egy másfél éves gyerekkel a Fővárosi Állatkertbe ebben a nagy melegben? Pénteken mennénk, de nem tudom, hogy mennyire fás, árnyékos az állatkert, mert még nem voltunk.

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
El lehet menni.Vanank padok és jó nagy fák, alatta lehet ücsörögni.Sok helyen árnyékos.
2010. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vinném el, ma még árnyékban is 35 fok volt, és péntekre legalább ilyen meleget jósoltak. Igaz már benn is van 28-29 fok, de érezhető a különbség. Na meg nem biztos hogy mindig tudtok árnyékos részen menni.
2010. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is kb. ilyen melegben voltunk múlt hónapban. Elég árnyékosak a sétáló részek, sok helyen van olyan zuhany, ami nagyon finom szemcsében fröcsköli a vizet, át lehet menni alatta, ez nagyon jól felfrissít. Nekünk esernyőre csukható babakocsink van, így néhány helyen szembe sütött a nap, mert nem tudtam átfordítani a tolókart, vagy épp meg sem maradt a babakocsiban. Viszont az állatok ilyenkor nagyon lusták. Sok helyen csak üvegfal mögül lehet látni őket, de nem jönnek elő. Néhány nagytestű állat kivételével szinte semmit nem láttunk. Összefoglalva: én nem mennék el mégegyszer ilyen melegben, de attól még kibírható.
2010. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a mi kisfiúnk 1 éves, és mi is terveztük hogy egyik hétvégén elmegyünk, de a barátnőm (2 gyerekes) azt mondta, hogy szerinte ne menjünk ilyen melegben, mert ők egyszer megszívták, ugyanis az állatoknak is olyan melegük van, hogy ki sem jönnek a barlangjukból, és nem is látták őket, a nagytestűek is elbújtak
2010. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem mennék

Azért nincs ott annyi fa,mi voltunk már nyáron,de nincs sok árnyék

2010. júl. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi tegnap voltunk egy másfél évessel és nagyon meleg volt. A hűsítő vízpermetes kapuk jók, a gyerek azt élvezte a legjobban, alig lehetett elhozni onnan mikor már tiszta víz volt :) Van sok fa, de az állatoknál nem mindig van árnyék és az is igaz, hogy a jórészük behúzódott a barlangokba, oroszánt, tigrist, pingvint stb. nem is láttunk egyáltalán.

Ja és azt vettem észre, hogy az ilyen kicsiket még nem nagyon érdekli az egész, mert nekik messze vannak az állatok és a legtöbbet meg sem tudják fogni. Az enyémet csak a zsiráfok kötötték le, mert azokat etethette is (azóta csak ezt emlegeti :)

Szóval szerintem gondoljátok meg, mert emelett nagyon drága is!

De ha mentek akkor jó szórakozást!

2010. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!