Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ünnepeltétek meg a...

Hogyan ünnepeltétek meg a baba első születésnapját?

Figyelt kérdés
Még van bő egy hónapom addig, de szeretném megkezdeni a szervezését:-) Adnátok ötleteket, hogy mi az, ami "telitalálat":-)) A lufit imádja a babám, az nem maradhat el... Köszönöm
2010. febr. 1. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy a miénket is. CSalád, torta+tüzijáték+éneklés+tapsolás majd ajándékozás
2010. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 évesen még se nem fogja fel, se nem emlékszik rá.

Összegyűlt a család, nyár, udvar, torta, bicikli, medence, fürdés...

2010. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha fiú akkor egy óriás tortából kirobbanó félmeztelen nő javallot. :)


Vicccet félre téve, tényleg nem fog emlékezni ebből semmire szóval az ünnepség inkább a családnak szól (sőt a túl sok ember nyüg is lehet a babának).

Azért torta legyen 1 gyertyával és lefényképezve a családi arhivum számára.

2010. febr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kerty party...volt nálunk 8 éve,most majd valami élménnyel kötjük össze..és később megmutatjuk a második kislányunknak is hogy a ilyen volt az első szülcsinapcsid...
2010. febr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiamnak nagyon szép első szülinapja volt, és nagyon nagyon élvezte. Nem értek azzal egyet, hogy nem észlel belőle semmit, ezért nem kell nagy felhajtás, hisz ez mégiscsak az ELSŐ! Egyébként meg érzi hogy ez egy különleges nap, még ha nem is tudja mi az. Szóval a szülinapján 11-re érkezett a család. Előző nap elkészítettünk 3 tortát. Egyet a fiamnak, amibe kedvére belemászhat, és 2-őt a családnak amiből az egyik ugyanaz volt mint a szülinapos tortája. (Hogy mégis együnk mi is abból a tortából)Ez egyébként túró torta volt banán karikákkal. A pici megebédelt, aztán bekapcsoltuk a Halász Judit: Boldog szülinapot dalát, erre hoztam be a tortát a fiamnak. Letettem elé, persze a szőnyeget felvettük, és azt csinált vele amit akart. A család is jókat nevetett, nagyon jól érezte magát mindenki. Az egész föld tiszta túró volt, de olyan szép volt az a nap! Egyébként persze a lakás is fel volt díszítve lufikkal, meg krepp papírból készítettem még díszeket a falra, ill.Boldog Szülinapot felirat volt még a legszembetűnőbb helyen. Az egyik nagy plüssállat kezére is kötöttem egy lufit. Aztán eltettem emlékbe a gyertyát, és a marcipánt, és másnap az eltelt 1 évéről készítettem egy babavideót amin mindenki elbőgte magát.
2010. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is egy hónap múlva ünnepel, én már nagyon készülök, csináltam meghívókat a gépen, majd elviszem kinyomtatni, lesz egy csomó lufi mindenfele a lakásba meg boldog szülinapot felirat, szép nagy torta tüzijátékkal, meg a vendégeknek kis sapka, tudod olyan farsangos. Én már nagyon várom.
2010. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!