Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisbabám első születésnapját...

Kisbabám első születésnapját hogyan ünnepeljük?

Figyelt kérdés
December 16, szerda. Kb 15 fő. Kaposvár. A lehető legalacsonyabb költségvetésű party. Itthon nem lehet, mert a nagyszülőkkel élünk egy panel egyik kis szobájában. Segítségeteket köszönöm: Dia
2009. nov. 16. 13:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%

Minek akarsz ilyen felhajtást csapni?! A gyereknek mi elönye lesz belöle?!

Szerintem otthon a pároddal meg a picivel ünnepeljetek, de csak egy finom kaja, ajándék meg gyertyás torta böven elég.

2009. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
Minek a nagy felhajtás!? Szerintem magatokat ünnepelitek, azt meg minek? Inkább tegyétek el a megtakarított pénzt arra az irőre, amikor már lehet ŐT, VELE ünnepelni. Ezt most le fogják pontozni, de vállalom, mert tudom mit (beszélek) írok 6 unoka szeretetében.
2009. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
62%
szia...ez egy nagyon azanyos otlet..szerintem sussetek neki egy tortat.olyan babasat.koszontsetek fel...ajandekok meg minden...meghivhattok egy ket kisgyereketis a rokonsagbol havannak hogy elszorakozzanak...es fenykepezzetek sokat....a keresztlanyom szuletesnapjarolazok a kepek lettek a legjobbak amikor letettuk ele a tortat es hagytukhogy csinaljon vele amit akar...hat szepen megharapdosta...de cuki volt...JO SZORAKOZAST KIVANOK
2009. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
83%
Az első két válaszolóval egyetértek!
2009. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
80%

Az én egyévesemnek se lesz partyja,mivel nincs rà pénz,màrészt nem vagyok nagyravàgyo,de most gondolj bele 15 fö:italokat vedd meg(àsvànyviz,kola ,gyümölcslé,és gy kis pezsgö,vagy bor....

Veszed a tortàt,vagy sütöd,az se 100 forint.

De valami hidegtàl is kellene,franncia salàta,kukorica salàta,ràntott szelet...Ez még nagyon szükös volt.És tudom nem mindenki olyan bökezü az ajndékozàsban sem.Szoval lehet te szeretnél egy tanulo kutyustt,de kapsz kiszoknit,harisnyàkat...

Végül is leirtam,hogy mi a legszükösebb megoldàs,mellé még egy kis sos,édes sütemény.

2009. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolónak: Nekem 23 év alatt egyszer sem volt megünnepelve a születésnapom se meg a névnapom se. Mindig csak annyit kaptam kb 1-2 héttel utánna, hogy "neked nem most lesz valamikor?". Ja és ezt általában anyám kérdezte. A pici fiamnak szeretném ha lenne emléke a szülinapokról. Nyilván az elsőről még csak fénykép alapján fog emlékezni.

Harmadik válaszolónak: Köszönöm az ötleteket, vannak vele egykorú barátok-barátnők.

2009. nov. 16. 13:37
 7/47 anonim ***** válasza:
76%

A mai szülők!!!!(lehet lepontozni)Kis szobába lakunk,de nem gyüjtögetünk,hanem majd én megmutatom.....

Lelkiismeretfurdalás a gyerekkel való nem törödés miatt amit pénzzel kompenzálok.

Gratula......

Sokkal fontosabb a gyereknek a törödés,igaza van a másik válaszolónak ez rólad szól...mivel egy 1 éves még nem tudja értékelni,de a törödést igen...

2009. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
91%

Első kettővel egyetértek. Nálunk így volt: én sütöttem neki a tortát, majd délutáni alvás után kapott baba, apa, anya kis rózsaszín csákót, nézett nagyon, olyan édes volt :) aztán meggyújtottuk a gyertyát a tortáján, én elfújtam neki és utána megkapta. Először csak lassan ismerkedett vele, aztán mindent bele, markolta ahol érte és etetett minket.

Később jöttek az én testvéremék, utánuk pedig sógoromék. A család többi része elosztva a hétvégén, amikor ráértek.

Én külön kértem, hogy a tortás, gyertyagyújtós résznél szeretnék csak 3-an lenni, meghitten. Annyi "party" lesz majd később, hogy már most rosszul vagyok a gondolattól... amíg nem muszáj, addig nem tartok, ő még úgysem érti, hogy mi van, majd később, amikor már ő kéri a bulit, akkor ráérek rendezni. Főleg, ha pénz sincs rá nagyon...inkább neki vegyetek plusz ajándékot a partyra szánt pénzből.

2009. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
61%
hívjál neki sztrippereket :D
2009. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Kedves válaszóló! Közlöm veled, hogy én törődöm a gyermekemmel, egész álló nap vele játszok, sétálunk, kirándulunk!!! Ez nem lelkiismeret furdalás, hanem szeretnék egy kis családi összejövetelt, úgyis mindenki fel fogja köszönteni, akkor nem egy héten keresztül jöjjenek nap mint nap, hanem rendezzük le egyszerre. 15 fő a legszűkebb család: nagyszülők, unokatetvérek, nagynénik-bácsik.
2009. nov. 16. 13:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!