Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves és még mindig csak...

1 éves és még mindig csak babakocsiban hajlandó aludni napközben. Akik szintén ezzel a problémával küzdöttek hogyan és mikor oldódott meg?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Májusban töltötte az 1 évet,szeptemberben úgy döntött,bent is hajlandó lefeküdni.Addig állhattam a fejem búbjára is,nem aludt el,csak kint,majd bevittem a szobába,levetkőztettem és aludt.Volt,h felébredt rá,de aludt tovább.A lényeg az volt,h kint aludjon el.
2014. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem oldódik meg-neked kell megoldanod.rászoktattad-most le kell szoktatnod róla.nem lesz egyszerű,ha egy évig ez ment-2nap nem lesz elég rá.ha kitartó vagy,sikerülni fog
2014. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos és babakocsiban alszik napközben. Ha nagyon muszáj (vendégségben vagyunk vagy rossz időben) megpróbálom az esti módszerrel: leülök a fotelba és magamra veszem. Persze ordít pár percig, aztán beletörődik. Elég pörgős gyerek, le nem tenné a fejét, ha fáradt...
2014. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer meguntam, hogy 40 fokban kint tologatom, mert csak babakocsiban aludt el, úgyhogy letettem az ágyra, amikor kezdett elálmosodni, és ott voltam vele. Ordított, mint a fába szorult féreg, nagyon sajnáltam, de egy idő után elaludt. Még 2 napig ordított lefekvéskor, de egyre kevesebb ideig. A 4. Napon letettem, és szépen elaludt.
2014. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 hónapos koráig babakocsiban alvás volt, de csak napközben, éjszaka együtt aludt velünk. Aztán kapott egy szuper leesésgátlós ágyat anyósoméktól, ekkor már ügyesen mászott le-fel az ágyakról, kanapéról). Hagytam ismerkedni vele pár napig, aztán kb egy hét után, mikor mondtam, hogy megyünk aludni, nem a babakocsihoz ment, hanem felmászott az ágyára. Első nap még nagyon nehezen aludt el, de második nap már csak negyed órát birkózott a párnával. Harmadik héten már éjszaka is ott aludt (el).

Amúgy melléfekszek amíg elalszik és simogatom a hátát, dúdolok neki.

Szerintem nagyon gyerekfüggő, nálunk szerencsére nem volt gond vele.

2014. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!