Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben (télen) elgendő...

Ilyen időben (télen) elgendő babakocsiban ülős illetve picit gyaloglós sétához az alábbi öltözék a babára?

Figyelt kérdés

rövid ujju body, harisnya, hosszú ujjú felső, pulóver, téli overál, sál, sapka.


Vagy túlzás? vagy kevés?



2013. dec. 5. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevés :)

Nincs kesztyűűűűűűűű :)))


Teljes oké, amit írtál.

2013. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem másfél éves a lányom, van bundazsák a babakocsiban.

Ha melegebb van kinyitom teljesen, ha hidegebb van akkkor teljesen behúzom.


van rajta hosszúúju body, egy pulcsi, kabát, meleg nadrág, harisnya. sál sapka, és néha kesztyü, de azt betudja dugni a bundazsák alá.

2013. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó! :) Bár azért függ az overál és pulcsi vastagságától is. Én hosszú ujjú bodyt vagy pólót és pulcsit adok az overál alá, meg persze harisnyát. Eddig még elég volt.
2013. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:-)

A bundazsákhoz van kesztyű is, de folyton leszedi magáról...én pedig húzom vissza, s így tovább

2013. dec. 5. 21:41
 5/8 A kérdező kommentje:

Az innivalót Ti hogy oldjátok meg? Úgy értem, hogyha visszük a vizet magunkkal, az hamar olyan hideg lesz, hogy nem merem odaadni neki.


Mit lehet ezzel tenni?

2013. dec. 5. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:

én is így öltöztettem a babám (6 hós) de vittem 1 vastag takarót a lábára terítem (a lényeg, hogy fedve legyen a lábfeje, mert minden cipőt, tyutyit ledolgoz magáról) :) de vittem egy vastagabb könnyű pokrócot is, amit az arca elé tettem "sáncként" ha alszik, és így aztán még a "búrája" se hül ki a menetszéltől... :)

mi legalább háromnegyed órát sétáltunk így (átaludta ennek a felét) :)

nézd a kezét és a tarkóját, hogy nem hideg-e, illetve hogy a szája kékül-e esetleg, meg én pl. bekrémezem a pofikáját gyógyszertári krémmel, az is véd!

még nem fázott eddig a babci... :)

2013. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inni annyira séta közben nem szoktunk, pont ezért, amit te is írsz. Nyáron persze iszik sokat, akkor is. Mi még egy éve beszereztünk egy termoszt, amibe az innivalóját, cumisüvegét beteheted és ott nem hűl ki olyan hamar!

[link]

Egy éve még azért kellet, hogy mikor mentünk az orvosi vizsgálatokra, ne hűljön ki az étele, teje, mert mindig órákig tartott egy-egy ilyen elmenetel :( Azóta elő se vettem, de jó tudni, hogy bármikor használhatom :)

Az overál vastagságától is függ, hogy hogyan öltöztetjük a babákat, meg hogy van e mellé bundazsák/lábzsák a babakocsin! Én jelenleg hosszú ujjú bady-ra adok egy hosszú ujjú pólót (ha nulla fok van, 5 fok körül még azt sem), harisnya és rá az overál, csizma, kesztyű, sapka. Ha nem csak babakocsi, akkor is így, mert igaz nincs a lábzsák, ami melegítse, viszont ő is mozog velünk, vagyis nem fagy át mindene.

2013. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is termoszban viszem az innivalót, én a DM-ben vettem, de olyan, mint a Brendonos linkben szereplő. :)
2013. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!