Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom, hogy kezeljem a...

Nem tudom, hogy kezeljem a kisfiamat?

Figyelt kérdés
8 honapos. Azt, hogy nem tagit mellolem es sir, ha nem lat, betudom a szeparacios szorongasnak. sir, ha oltoztetem, ezt is elfogadom. viszont rettento mertekben akaratos. (tud akaratos lenni egyaltalan egy ennyi idos baba?) ha nem az van, amit akar, elkezd orditani, de rettenetesen jatszas kozben is. ha nagy ritkan egyedul jatszik, es valami nem ugy tortenik, ahogy o akarja, megfesziti magat es ordit. a vegen mar szinte remeg. A babakocsiban ha megunja, ordit, fetreng, dobalja magat. zsong a fejem az egesz napos orditastol. nagyon idegen tolem ez a fajta akaratossag. ha reggel felebred, mig nem nyitja ki a szemet, sir. ha felveszem, altalaban megnyugszik, egybol minden erdekes lesz, de igy nem jutok semmire egesz nap. hordozokendot nem birja elviselni, mert nem tud benne szabadon mozogni. ha a konyhaban van dolgom, leteszem magam melle (mar felall), ordit. semmi kedvesseg nincs benne, nem bujik. ha "szeretgetni" probal, akkor is harap, csip, tep, karmol. ma mar egyutt sirtam vele. nagyon nehez turelmesnek lenni.
2014. febr. 14. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezek ezek az időszakok, az én gyerekeimnek is vannak sírós korszakaik. Engem is nagyon megvisel az egész napos sírás. Kitartás! Ez csak átmeneti korszak, el fog múlni. Lehet, hogy a fiadnak jön a foga, azt sok baba nehezen viseli (különösen a hátsó őrlőket).
2014. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne mindenfele jotanacs. Nalunk is ugyanaz a helyzet csak az enyem 7 honapos es a forgason kivul meg semmit nem csinal. En mai teiban hurcolom ha van vmi dolgom. O is allandoan olbe akar lenni de nem jo am neki ha ulunk pl a szofan es ot fogom. Nem, fel kell allnom es jarkalni vele. Ugy biztos jobb a panorama, vagy tudomisen. Az enyem szeret hordozoba lenni de csak addig meg maszkalok.igy ez is csak felmegoldas. Az enyem is nagyon fogzik
2014. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok igazi tanácsot adni, mert minden babánál más-más dolog válik be, már ha beválik valami...

A fiad érzékeny és akaratos. Nehéz az ilyen babákkal.

Egy dolgot tudok mondani: az enyém is ilyen volt, és most 3 éves tüneményes gyerek! Soha jobbat nem kívánhatnék, annak ellenére, hogy az első évet végig szenvedtem, mert tehetetlennek éreztem magam. Most már más. Jobb lesz, csak át kell vészelni, és szeresd őt!

Kitartást!


S még valami: a türelem fontos, de ne hogy azt hidd, hogy minden anyuka rózsaszín köddel átszőtt türelemmel van megáldva! Én sem voltam a türelem mintaképe. Volt, hogy fájt, volt hogy bőgtem, volt hogy nem tudtam mit csinálni. Ez van, túléltük. :D

S szeretgetni is fog. Az én gyerkőcöm 1 év után lett bújósabb.

2014. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!