Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A keresztszülö mit vesz a...

A keresztszülö mit vesz a babának?

Figyelt kérdés
Még mindig él a hagyomány, hogy a kislánynak fülbevalót szokás?
2014. febr. 14. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Fülbevaló, vagy kis aranylánc.
2014. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek belefér a fehérarany fülbevaló is?
2014. febr. 14. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk megkérdezték, hogy minek örülnénk.

Az első kislányunk fülbevalót kapott, a másik viszont a keresztelőruhát, mert ő már kapott mástól fülbevalót.

Én örültem volna fehérarany fülbevalónak is, de persze szerintem érdemes megkérdezni a szülőktől.

2014. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is aranyfülbevalót kaptunk, fehéraranynak is örültünk volna. Egyébként a fülbevaló fix volt, viszont azt megkérdezték, hogy milyet látunk praktikusnak, bedugósat, vagy olyat, ami körbe ér...

Szóval a hagyomány még él, de nyilván megkérdezheted, hogy esetleg mást szeretnének-e inkább...

2014. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fúlbevalót vagy lánc.

Én nem örülnek fehér aranynak. Az arany sárga, az ezüst "szürke"

Na meg akkor ott kell magyarázkodni hogy ez arany, csak fehér arany, nem ezüst....

2014. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én vagyok az anyuka, a keresztapa a párom testvére lesz aki 21 éves szerintem kisbabát még csak fényképen látott, ezért nekem kell kiválasztanom az ajándékot. Ezért kérdezném, hogy nem-e nagyképüség fehéraranyfülbevalót választani. De majd még megbeszélem vele.

5-ös az eljegyzési gyürüm is fehérarany gyémánt kövel, soha senkinek nem magyarázkodtam miatta, és nem is fogok.

2014. febr. 14. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, így más a szitu, vagyis egyszerűbb: hiszen te ezt szeretnéd, a keresztszülő meg ezek szerint nem vitatkozik, akkor pont. Nem nagyképűség a fehérarany. :)
2014. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!