Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy újból megszere...

Mit tegyek hogy újból megszeresse a fürdést?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom.Utál fürdeni kb.1 hónapja.Belerakjuk a kádba és nem ül le úgyhogy lemosom és már ki is szedem.Hajat mosni kezdetektől fogva utál.Lehet ezért utálta meg a fürdést is? Már sok mindent próbáltunk.Pl.hogy vele fürdök én is,de ugyanugy ki akart szállni.Segitsetek! Irjatok ötleteket!Köszönöm!
2009. dec. 9. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Épp ezt kérdeztem az EGYÉB kategóriában ma reggel.

Sajnos mi sem tudjuk még leültetni sem a lányomat. Kimerevedett lábakkal ordít, és kapaszkodik a férjembe. Mi is azt gondoljuk, hogy a hajmosás miatt utálja a fürdést. Már annyi mindent próbáltunk, játék, ének, amit akarsz, nem tetszik neki semmi :(

Szerintem az elején rontottuk el, kb 10 naponta mostuk a haját (már ha azt lehetett hajnak nevezni), sűrűbben kellett volna, hogy megszokja, hogy víz éri a szemét/arcát. Most hetente mossuk a haját, ha akarja, ha nem, ordít közben és csapkod :( Tiszta kínzás az egész, úgy sajnálom :( :(

2009. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom 1 éves múlt.Eddig ő is tök jól elvolt,de kb 1 hete megmosdatom és feláll,de ugye nem nagyon engedem neki,mert félek,hogy elcsúszik,erre mérges lesz és ki akar szállni.Én úgy vettem észre,hogy azért csinálja,mert unatkozik.Van egy pár fürcsis játéka,de megunta őket.Úgyhogy majd ha látok vmi jó fürdős játékot,veszek neki.
2009. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!