Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám ordít, amint vízbe ér!...

Babám ordít, amint vízbe ér! 3 napja utál fürdeni! Mit tehetek, hogy újra megszeresse a fürdést?

Figyelt kérdés
8 hós kisfiú. eddig imádott fürdeni, igaz, a kiskádjában fürdött. pár napja betettük a rendes nagy kádba, 2 napig semmi baj nem volt, nem élvezte annyira, mint hittem, de elvolt, játszott. Majd a 3. napon ordított. Gyorsan 1 perc alatt lefürdettem, vettem is ki. nem volt se hideg, se meleg a víz, megijedni nem ijedt meg, csak furcsa volt neki. Most 2 napja újra kiskádban fürdik(nem a sajátjában, mert anyukáméknál vagyunk) de ugyanúgy ordít. Azoknak a segítségét várom, akik átestek ezen, vagy vmilyen tapasztalata van! Köszönöm4
2009. júl. 17. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanígy jártunk mi is, a kislányom a nagykádat az elején élvetze, pár nap után pedig állandóan felállt benne és ki akart mászni, meg sírt.

Mi visszatettük a kiskádba, így szépen ül benne, de azt már nem engedi, hgoy belefektessem, hogy le tudjam öblíteni a haját, úgyhogy nagy gondban vagyok a hajmosással, mert ha meg a szemébe folyik a víz ( a samponja nem csíp), egyből elkezd sírni, és 10-15 percig vígasztalhatatlanul sír. :(


Szerintem ti is próbáljátok meg újra a kiskádat.


9,5 hós kislány anyukája

2009. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia,


az én rosszcsontom 20 hónapos, és bizony mi is jártunk úgy néha, hogy egyik napról a másikra ordított a vizben, minden előzmény nélkül

olyankor igyekeztem nagyon gyorsan lefürdetni, aztán szép fokozatosan újra játszani vele

most épp imádja a vizet, és a kinti pancsolót is

2009. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Kis hülyém, úgy tud sírni.... :( Mi lehet velük ilyenkor?
2009. júl. 17. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk hajmosás után volt 2 hétig oorditós fürdés, mutogtott a samponra, pedig le sem vettem a polcról :-) Aztán mint akinek elvágták, már megint nem orditott.

Okosak, megjegyzik a rossz élményt...

2009. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegényke! Szerintem megijedt! Gondolj csak bele, milyen lehet neki hirtelen egy kis kád után a nagy. Mégha nem is azonnal tudatosul benne! Próbáltad már azt, hogy te vagy párod beül hozzá? Biztosan nagy megnyugvást jelentene. De lehet, hogy egyszerűen csak korai még a váltás!
2009. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!