Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig a fiam még nem evett...

Eddig a fiam még nem evett olyan ételeket amiben tojásfehérje volt, de most lesz 1 éves, és a tortán töröm a fejem. A piskótáját készíthetem egész tojással?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam a babámnak gesztenyetortát, raktam a tésztájába tojást. Olyan sokat nem is evett belőle, és nem is lett semmi baja. Szerintem ezen már ne izgulj, hanem jó szülinapozást :) (nekünk most volt 2 napja) :)
2009. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! Nekünk karácsonykor lesz, 26.-án. Kerek torta volt, vagy valami forma? Nem tudom milyet kéne sütnöm neki. Azt már tudom hogy valami banános lesz, de tovább nem jutottam:)
2009. dec. 9. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ovális volt :) (nincs kerek tortaformám, négyszögletesből vágtam ki)

Piskótaszerű tészta kettévágva, benne meggyes gesztenyekrém, tetején csokival. Sütöttem túrótortát is egy másik napra.

Mindegy, mit sütsz, már bármit megehet a babád :)

2009. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!