Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiamnak készítet...

11 hónapos kisfiamnak készítettem a névnapjára tortát. De a krémekből elég sok maradt ki. Oda adhatom neki csak úgy?

Figyelt kérdés

Baba barát tortát készítettem. Tej,-tojás mentes.

Az egyik krém vanília puding natúr gesztenyepürével elkeverve( zabtejjel készült,fele arány xilittel és cukorral). A másik krém pedig meggyzselé ( ugyancsak fele xilit,fele cukor,étkezési keményítő,fahéj,üveges meggy)


Ezeket oda adhatom neki mondjuk uzsonnára? vagy holnap tízóraira? Mit javasoltok?



2014. febr. 15. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
én inkább "desszertként" adnám neki rendes ebéd után :) magában nem lehet hogy megterhelné a pocakját? kicsit töménynek találom :)
2014. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,lehet igazad van,utána én is gondolkodtam,hogy ezek inkább desszertnek valók.


De az nem probléma h keményítős,xilites stb?


Az az igazsság,hogy ő még mindig szopizik és az anyatejem és a bébiételen kívül más még nem igazán evett.

2014. febr. 15. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha még mást nemigen evett, akkor inkább ne add oda neki magában.

Bár nem tudom hogy csinálod, de 11 hónaposan már szinte mindent ehetne. Én a fahéjasat biztos még nem adnám neki.

2014. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
így én is egyetértek az előttem szólóval, hogy max csak kóstoltasd meg vele... de kezdj már el neki mindent adni, ne csak bébiételt... amit te főzöl, passzírozd, kóstoltasd.. elég nagy már! :)
2014. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze én is főzök neki :) ma épp cékla a menü.

Úgy tudom fahájat már lehet neki enni,és épp egy mokkáskanálnyi

van benne.

2014. febr. 15. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Így magába szerintem tömény. Én lehet elkészíteném tiramisuként. Tehát a babapiskótára halmoznám, pár óra alatt megpuhulna és ti is tudtok csemegézni belőle.
2014. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!