Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a babakocsiban?

Miért sír a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos.

Kb. 1,5 hónapja átszereltük a babakocsit. A mózeskosár már nagyon kicsi volt neki, ezért átalakítottuk a "sport" verzióra.

Természetesen még fektetem benne, nagyon enyhe dőlésszögben.


Kb. 2 hete viszont, amikor elindulunk sétálni, elkezd sírni. De annyira, hogy folyik a könnye is.

Sajnos bármit csinálok vele, vígasztalhatatlan és kb. olyan fél óra múlva belealszik a sírásba. :(

A szívem szakad meg szegénykémért, hogy nem tudom, mi a baja.


Szerintetek miért csinálja ezt?


Ma telt be a pohár nálam, és azon gondolkozom, hogy visszateszem a mózest, mert talán az a baja, hogy nem lát??? (mivel a sportverzióval előlrefelé néz, tehát én mögötte vagyok)


Valaki átélt már hasonlót?


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2014. febr. 15. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért sir mert nem lát ki a kocsiból. Az kisfiam is ezt csinálta. Mikor felültettem rendesen, akkor meg se mukkant. Mikor fektettem, akkor visitott.
2014. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már ültethetnéd! Ha nem is 90fokban persze, de 45foktól semmi baja nem lesz.... Elég unalmas lehet úgy neki...:-)
2014. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs hordozótok? Nekem 3 hónapos fiam nem bírta a mozesben a babakocsizást, 15 perc sétát sem bírt ki. Most, hogy hordozóval viszem, most aztán a világból is ki lehet vinni, időnként nézelődik időnként elalszik.
2014. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

gondoljátok hogy az lehet a baja, hogy nem lát ki?

végül is megpróbálhatom hogy feljebb emelem a dőlésszöget... de jó lenne, ha igazatok lenne, és "csak" ez lenne a baja a drágámnak!


Van hordozókendőm, de már csöpp korában sem szeretett benne lenni. :( Sírt benne, mert nem látott ki belőle. (felém fordítva kötöttem fel) azóta nem próbáltam, de most gondoltam rá, megnézem, hogy kell kifelé fordítva megkötni. Ez is egy alternatíva, de a babakocsi, úgy érzem, mégiscsak kényelmesebb, ha sétáról van szó.


Nagyon köszi a válaszokat! :)

2014. febr. 15. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
nem hordozókendőre gondoltam, hanem baba hordozóra, autóshordozó (nem tudom még milyen egyéb neve van). :D Hordozókendőt enyém sem bírja, próbálkoztam én már minden féle megkötéssel, de reménytelen.
2014. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
emeld meg a háttámlát,tuti az a baja hogy nem lát ki rendesen!Legalábbis nállunk is ez volt bár igaz már 5 hónaposan,végig visította az utcát az egész várost mire rájöttem az a baja nem lát,megemeltem egy fokkal magasabbra és láss csodát egy hangja se volt!
2014. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az autóshordozóba már rég nem fér el kényelmesen a picim, főleg ha még az overált is ráadom. :) és ha jól tudom, azt nem is lehet a babakocsi vázához erősíteni. De azért köszi az ötletet, tény, hogy eszembe sem jutott!


Ma meg fogom próbálni, hogy felemelem a fekvőrészt. :) nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a reakció! :)

Köszi!

2014. febr. 16. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!