Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltattátok magatokatat szoptat...

Oltattátok magatokatat szoptatós kismamák? Nem féltek hogy babátokon késöbb kijön valami mellékhatás?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, már becsavarodok ettől az egésztől, minnél többen válaszoljatok légyszi.A védőnőm azt mondta hogy okvetlen oltassak,a háziorvosom azt hogy ne,most akkor kinek adjak igazat? A babámat féltem,de nagyon.
2009. dec. 9. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Több át nem aludt éjszaka után,holnap megyek oltatni.Csak szopizik 5hós babám és borzalmasan rettegek,h nehogy később valami baja legyen.

De bízom a jóIstenkébe,h semmi baja nem lesz.

Az h nekem lesz e valami...hát mindegy-nagyjából- :))

Csak a prücsöknek ne legyen semmi baja.


Csajok,bárhogy is döntünk,nem tudjuk melyik a helyes...Hála a sok b...kónak akik össze-vissza beszélnek.


Nagyon jó egészséget kívánok mindnyájunk babájának és magunknak:))

2009. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is hetek óta ezen agyalok. Védőnőm és a házidoki is ajánlotta.

Holnap megyünk a férjemmel! 4 hónapos a Picur és csak szopizik!

2009. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy hete oltattam be magam mindkettővel. Eddig semmi mellékhatás nem jelentkezett!
2009. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hááát csajok....túl vagyok rajta...már nincs vissza út.:) Most jön elő igazán a hipihondriám! Jaj,zsibbad a kezem,jaj ez,jaj az. :)

Fáj kicsit a torkom ma reggel óta,remélem nem baj hogy ráoltattam....szerintem megfázott mert tegnap sál nélkül voltam kinn

Köszönöm minndeki válaszát,és jó egészséget és vírusmentes Boldog ünnepeket Mindenkinek!.

2009. dec. 9. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!