Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb gyerektej?

Melyik a legjobb gyerektej?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
A házi tehéntej.
2014. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Hááát, a házi tej hőkezelés nélkül veszélyes is lehet. Egyrészt a tehén is lehet beteg, másrészt ha nem te fejed le és nem magad fertőtleníted le a tőgyét, akkor az a fekália is belekerül, amiben fél órája még ott hasalt a tehén.
2014. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem adok neki semmiféle tehéntejet,én gyerektejre kérdeztem.Hipp,Milupa,Beba stb
2014. febr. 16. 11:49
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
Gyerektej?? minek neked? nincs olyan,hogy gyerektej mesterséges vackok vannak jó pénzért,mert van sok buta anyuka aki azzal tömi a gyereket mert azt hiszi jót tesz pedig nem
2014. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Én Milupát vagy Milumilt adok a lányomnak, mindkettő nagyon finom, a Milumil egy picit finomabb, de mindekettőt szívesen megissza. Azt veszem, ami épp akciós, Milupa olcsóbb egyébként kicsit...


Többit nem próbáltuk.

2014. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
kedves 4es,jó,akkor Te mit adsz a gyerekednek?a bolti 150 ftos,1,5 %os tej aztán tényleg nagyon egészséges!köze nincs a tejhez,kilögybölik vele a tejesdobozt,ezekben a gyerektejekben legalább van vitamin
2014. febr. 16. 12:17
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Bolti 2,8%os tejet adok ami több,mint 200Ft igazi tej,nem UHT,vagy felforralt házitejet,emellett eszik rengeteg zöldséget,gyümölcsöt,tejterméket,húst,tésztafélét változatosan,és csak jó minőségűt,egy gyereknek nincs már szüksége mesterséges tápszerre ugyanis már mindent ehet
2014. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
vitaminként Flavon Kidset kap,ami teljesen természetes,és még tartósítószert sem tartalmaz na abban igazi vitamin van,nem is beteg sosem
2014. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Én sima 2,8% os tejet adok neki 1 éves kora óta! És elég rosszul gondolod, mert minden benne van... Én azt tartom butaságnak, ha valaki fél tejet adni a gyerekének... Ugyan úgy adok neki vitamin készítményt (naponta C-vitamin, D-vitamin és multivitamint heti 2×) bőven elég... Makk egészséges a lányom (most 2 éves) jól táplált sosem beteg... De ha nagyon tápszert akarsz neki adni (gyerekitalt) akkor én a Novalac-ot ajánlom, mi azt ittuk 1 éves koráig! Az a legjobb!
2014. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az jó! Én is próbálok mindent adni neki,de vmi nem volt jó,vmilyen vitamint nem kapott meg,mert amit a nagykönyvben előírtak,hogy heti 1x máj,1x hal,2x tojás,csirke,pulkya,marha,sertés változatosan,rizs,tészta,mindenféle zöldség adok neki.Kap répát,brokkolit,krumplit,padlizsánt,cukkinit,karfiolt,borsót,paradicsomot,hagymát,babot.Szerintem ez elég sokszínű,na de a lényeg,h minidg volt a kis körmén fehér folt.ugye ez a vitaminhiány.Pedig naponta 2x eszik friss gyümölcsöt,adok neki sajtot,joghurtot,vajat minden nap.és anyatejes volt 14 hós koáig,bevezettem ezt a gyerekitalt és azóta nem jelentkezett,szóval vmi hiányzott
2014. febr. 16. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!