Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki mondhatja egy pici...

Ha valaki mondhatja egy pici babára, hogy kicsi a feje, akkor az miért sértő, ha én azt mondom, hogy a Tiedé meg nagy?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
igazad van... egy picit sem szabad sertegetni! nekem a harom eves cumizos fiamra szolt ra a ket pofara cigizo ovono, hogy dobja el a pipat. mondtam neki, hogy oke, de akkor is dobja el a pipat. erre besertodott.... nem ertem, miert.
2014. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Abba mi a sértő, hogy megállapítja,hogy kicsi a gyereked feje?
2014. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért második abban mi ha nagy a feje?
2014. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De tényleg, olyan sértő tud lenni! Tudom, hogy nem piszkálódásból vagy rosszindulatból(gondolom), de rosszul esik!

Ha valaki mondhatja azt, hogy de pici a feje, akkor mivel lenne különb, ha én azt mondom, hogy nem a Tiédnek nagyobb?!

Nem értem. Kifejezetten rosszul esik.

Tulajdonképpen ez a szomszédnőm miatt jött ez a kérdés.

Van egy 8 éves fia és egy 1 héttel idősebb babája mint az enyém.

Már háromszor hegyezte meg ezt. Én nem szeretnék bunkó lenni, de tényleg nagyobb fejű kisbabája van! De nem érdekelt eddig, ugyanolyan aranyos!

Meg lenne sértődve, ha én meg ezt mondanám: jaj de nagy fejecskéd van...

2014. febr. 16. 23:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

teljesen korrekt

minek kell félreérthető megjegyzéseket tenni valaki gyerekére, így járt

2014. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
A kislányomnak nagy a feje. Tény. Így is szép, de nem sértődöm meg, ha megjegyzi valaki.
2014. febr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy picit óvodai szintű ez a "tiédnek kicsi a a feje, akkor a tiédnek meg nagy" beszélgetés. Nem mindegy mekkora a fejük? Komolyan ilyenen kell megsértődni?
2014. febr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy ez rosszul eshet, mert ez nem egyértelműen jó vagy rossz tulajdonság, miért nem olyat mond, ami pozitív és akkor tudod hova tenni. Amúgy szerintem a kis fejű baba a szebb, de van, akinek a nagy fejű tetszik. Szerintem csak azért jegyzi meg mindig, mert a saját gyerekét nézni egész nap és ha hirtelen ránéz a te gyerekedre, akkor feltűnik neki, hogy kisebb a feje.
2014. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mint az oviban,miért mekkora egy kisbaba feje ha nem kicsi?nagyon unatkozhattok
2014. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak azért unalmas mindig ezt hallgatni...értem én, hogy tök ovodás, szerintem is. De ez már picit sértő, elég egyszer megjegyezni.
2014. febr. 17. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!